Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok aludni?

Miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen,már 3 napja nem tudok aludni,pedig be is veszek nyugtatót de semmi,forgolódom.. és aludni nem tudok..:S

2013. márc. 9. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon stresszes napokat élsz át?

Citromfű tea, nagy séta a könyéken, beszélgetés egy hozzád közel álló személlyel nagyon sokat segíthet :)

2013. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerelmes lettem talán? de van barátom akkor mit tegyek,van egy 3 éves kapcsolatom de semmi nincs köztünk a barátom le sza..a a fejem semmi sex se semmi érzelem.3 éve élünk együtt meg ismerkedtem egy sráccal a barátomnak elmondtam.a sráccal össze költöztem nem vert engem.igy a volt barátommal ki békülődtem és újra együtt vagyunk de nem olyan..:S mint kéne..rosszabb akitől eljöttem srác ezt nem tudja hogy együtt vagyok a barátommal.de szeretem őt. tegnap találkoztunk megint és annyira jó volt teljesen más lett szerelmes vagyok? mit kéne tennem.itt van lakásom.. de vele lennék.. minden percben,ő mindig azt akarja,hogy vele aludjak,de nem tudok ott aludni,mert akkor a barátom ki dob engem,tegnap is 1 órával tovább maradtam a munkahelyemen már kiabált..csak sírok...
2013. máj. 1. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!