Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezdek parázni. Drogfüggőként...

Tikana kérdése:

Kezdek parázni. Drogfüggőként a pszichiáter mit tehet velem?

Figyelt kérdés

Önként döntöttem úgy, hogy elmegyek pszichiáterhez, hogy segítsen. Volt suicid próbálkozásom és jelenleg is vannak ilyen gondolataim.

Félek, hogy akaratom ellenére begyógyszereznek.

Megtehetik? Önszántamból megyek, nem küldtek, változtatni akarok, de nem akarok ott maradni...

Van valakinek tapasztalata?

Keddre vár a doki, de most teli vagyok kétségekkel e miatt...


2013. márc. 10. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nagykorú vagy nem foghatnak be csak úgy.

Persze javasolhatják, de jogod van megtagadni ha úgy látod jónak, mivel magadtól mentél.

Persze szerintem először nem fog befogni, lehet csak be kell járnod terápiákra gyógyszeres kezelés nélkül, mert ugye itt az a cél hogy kitisztuljon a szervezeted és ne további gyógyszerrel mérgezzék mert ha még benned van a drog a szervezetedben akkor lehetnek káros ártalmai, és ezek e be gyógyszerezéses dolgok is 90% ban kamu dolgok és semmit sem érnek, csak azért adják hogy belassulj és elviseld azt a sok marhaságot amiért bent fognak és hogy a gyógyszergyárak bezsebeljék a pénzt.

Önszántadból döntetsz a dolgokon egyébként, csak lehet vannak olyan dolgok hogy ha változni akarsz akkor kell hozni áldozatokat rá.

2013. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetes a félelmed. Mikor az ember nagy változtatásra szánja el magát, és másként akarja tenni a dolgokat, ez történik. Tarts ki! Akaratod ellenére nem tehetnek semmit. Annak nem is lenne értelme. Annak van értelme, amiben a Te akaratod is benne van. Sok erőt neked!
2013. márc. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Nagykorú vagyok. Megnyugtattatok picit :-)

2 hete tiszta vagyok magamtól, de kell a segítség tudom, hogy a valódi okot is megoldjuk.

Csak félek, hogy ottfognak, bezárnak, begyógyszereznek...

2013. márc. 10. 23:34
 4/4 Évi59 válasza:
Ne parázz! Inkább örülj annak, hogy van (volt) erőd belátni, hogy külső segítségre szorulsz. Ez a legnagyobb lépés! Nem tehetnek semmit, amiben Te nem vagy benne, emiatt nem kell aggódnod. Büszke lehetsz magadra, hogy képes vagy rászánni magadat erre! Gratulálok. Csak így tovább, bátran előre... Ha megbotlasz majd esetleg, hidd el, jó, ha van külső segítség! A begyógyszerezéstől ne félj, mert ha erős leszel, bogyók nélkül is menni fog a jobbulás. Csakis rajtad múlik minden, magadban kell mindent rendbe raknod, aztán jöhetnek a kifelé mutatkozó lépések.
2013. márc. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!