Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy aki nagyon...

Miért van az hogy aki nagyon beteg, az mindig jobban lesz, mielőtt meghal?

Figyelt kérdés

Most mondták a Cipőről, hogy azért érte őket váratlanul a halála, mert tegnap már kinyitotta a szemeit, és követte őket a tekintetével.

Édesapám is nagyon beteg volt anno, és a halála előtti napon nagy javulás állt be az állapotában, akkor el is kezdtünk bizakodni..aztán másnap elment.

A nagymamám szintén. Elgondolkodtam ezen, és eddig akárkivel beszélgettem a szeretteik haláláról, mind azt mondta hogy előtte jobban lettek.

Kíváncsi lennék hogy ez egy véletlen, vagy van rá valami orvosi magyarázat?


2013. márc. 11. 23:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Ti is tapasztaltátok ezt a jelenséget?
2013. márc. 11. 23:21
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem lesz jobban egyáltalán hanem akkor már az érzékelése olyan tompa hogy nem reagál sok dologra olyan erősen.
2013. márc. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Pont az bizonyítja hogy nem lett jobban mert meghal.
2013. márc. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az okot nem tudom, hogy miért, de a jelenség valóban létezik. Az én apukám is jobban lett a halála előtt, teljesen feltisztult a tudata, lehetett vele kommunikálni, evett rendesen, az orvosok már át akarták küldeni a rehabilitációs osztályra, amikor következő nap meghalt.

Akkor sokat beszélgettem a nővérekkel és ők is azt mondták, hogy ezt nagyon sok esetben tapasztalják és tudják, hogy ha valakinél hirtelen, megmagyarázhatatlan javulás áll be, akkor utána meg fog halni.

2013. márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Ez tényleg igy van sokszor. Viszont Cipővel egyáltalán nem ez volt, elég sok valótlant írtak a lapok az állapotáról ezt biztos forrásból tudom.
2013. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!