Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent ez? Kell e aggódni...

Mit jelent ez? Kell e aggódni daganat miatt? .

Figyelt kérdés
A hepar kp. fokban megnagyobbodott, reflektivitása diffusan fokozott, de állományéban nagyobb körülírt képlet nem árbrázolódott. A gyomor fala megvastagodott, a köldök bal oldalán néhány megvastagodott falú vékonybélkacs látható. A coecum és a sigma fala megvastagodott. A vérképem gyulladás stb ez mellett tökéletes csak a bilirubin szintem magasabb.
2013. márc. 12. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem daganatra utal, hanem talán alkohol miatti elváltozásokra. De ez csak tipp.
2013. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Alkoholt elég keveset iszom, nagyon ritkán, most nemrég erőteljesen ditáztam az orvos szerint mivel ennyi helyen van megvastagodás gyulladás lehet az oka.
2013. márc. 12. 13:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, a bélfalak megvastagodásának.De engem a májad érdekelne.Miért nagyobb? Miért magasabb a bilirubin szinted?

(ha nem fogyasztasz sok alkoholt,gyógyszert nem szedsz rendszeresen,nem drogozol) Májgyulladásod nem volt? Valami máj működési probléma lehet,ha nagyobb a májad és az epefesték felszaporodott a véredben. Hány éves vagy? Nő? Férfi?

2013. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi igen a bélfalra? 31 éves vagyok.
2013. márc. 12. 15:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Mármint a bélfal megvastagodást okozhatja gyulladás.
2013. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A máj problémának azért nem ártana utána járni.
2013. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor daganaton ne agyaljak nagyon?
2013. márc. 12. 16:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán kéne,körülírt elváltozás nincs a májadban.
2013. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért daganaton kívüli dologért is aggódhatsz, pl. miért nagyobb a májad, meg mitől vastagodott meg az a sokminden a hasadban? Mer hogy nem magától, az biztos...
2013. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van,ahogy mondja az előzzem szóló. Utána kéne járni!
2013. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!