Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már veled úgy hogy...

Volt már veled úgy hogy valaki követett az utcán? Ha igen akkor mit csináltál? Vagy mit kell tenni ilyen esetben ha debilek rohangálnak a városba, tud hivatalos személy tenni ellene valamit?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
volt. aztán megis szólított, és aztakarta h megcsókoljam. szerencsére nemvolt nagyon erőszakos, nem ért hozzám, és nem rángatott, viszont be akart veinni egy parkba, én persze nemet mondtam, aztán aztakarta h ott helyben megcsókoljam. nemtettem meg persze, éppen buszra vártam. nemtudtam tőle szabadulni, akármerre mentem, jött utánam ígyhát beszélgetni kezdtem vele, h lenyugodjon. hányéves vagy, hogyhívnak, mit dolgozol, merre laksz...készségesen válaszolgatott, majd mikor jött a busz, kérdeztem tőle vmit, amire hosszabban kellett h válaszoljon, majd mikor csilingelt a busz, gyorsan felpattantam rá :D ő meg ottmaradt :D
2009. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az anyu erre tanított: Sose legyél kettesbe vele, vidd emberek közé, szóval nyilvános helyen vagy csak biztonságban. NE tudja meg, hol laksz, inkább menj másfelé, /én egyszer dekkoltam direkt a buszmegállónkban, pedig szemben lakom vele!/

Én azóta mindíg hátranézek, mielőtt belépek a kapun.

És legyen gyorshívó gomb a mobilodon, az nem árt!!!!

2009. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Velem most másodjára történt meg és az a baj az egészben, hogy olyan távolságban van tőlem, hogyha szeretném se tudnám megverni. Ha hátranézek elugrik. Igazából nem félek tőle, csak zavar hogy ott jön mögöttem pár méterrel.
2009. szept. 14. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!