Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire egészsége...

Szerintetek mennyire egészséges a napi alkoholfogyasztás?

Figyelt kérdés
párom mindennap iszik, nem részegülésig de a napi 3-4 néha több sör azért elfogy a kocsmában, és néha amikor itthon is van sör akkor itthon is iszik. Mellé persze kísérőnek pálinka vagy efféle. Hogyan érjem el, hogy ne igyon annyit? úgy értem tippeket várok, köszönöm (jah és kicsit felelőtlen is mert az amúgy nem messzi kocsmából mindig haza is vezet.)

#alkohol #alkoholizmus?
2013. márc. 13. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvosi tény,hogy a sör egészséges,a pálinka pedig a minőségétől függően.
2013. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi -.- de mindennap?
2013. márc. 13. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem egészséges és hamarosan ki fog alakulni a függőség(ha ez még nem történt meg)
2013. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. A párod terápiásan iszik, valószínűleg azért, hogy ellazuljon, oldódjon,feldobódjon, kikapcsoljon, meneküljön (kemény/stresszes meló, kapcsolati válság, nehéz élethelyzet stb.) Te is biztosan látod (sejted), hogy miért.Át kéne beszélnetek őszintén az egészet,nem lesz egyszerű, de megéri, alakuljanak akárhogy is a dolgok.
2013. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséges, ha kaja mellé iszik egy sört vagy bort, de ő már keményen iszik az én fogalmaim szerint, ez messze van az egészségestől.
2013. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
beszélgettem vele, mint ahogy tettem az eddigi 5 évben és megint csak az volt a válasz hogy ne szoljak az életébe :(
2013. márc. 18. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ő életébe? Ez már öt éve a TI életetek.

Szeret Téged? Ha igen, akkor képes lesz abbahagyni ezt az ön és kapcsolat-pusztító "szokást", tudván, hogy ez mennyire zavar, illetve mennyire károsan hat az ő személyiségére.

Szereted? Ha igen, akkor támogatod és segíteni fogsz neki, hogy ez sikerüljön.

Ezen túl már csak a módszereket kell megválogatni.

2013. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ez igy mind szép és jo csak vele már nem tudok ilyenekről beszélni, szeretjük és tiszteljük egymást amugy minden rendben van köztünk csak erre az egyre alergiás ha le akarom szoktatni :( sajnos nem tudok micsinálni, nagyon köszönöm azért hogy irtatok...ugy néz i ezzel már együtt kell élnem hogy iszik

. hálistennek soha nem agressziv

2013. márc. 21. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!