Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a párom hébe...

Mit tegyek ha a párom hébe hóba füvezik? Nem akarja abbahagyni. Elkeseredtem.

Figyelt kérdés

20on éves fiatalok vagyunk, évek óta együtt vagyunk. Ő már előttem is füvezett, de egy ideje leállt vele, csak úgy önakaratából. Most azonban fél év elteltével újra kezdte. ez azt jelenti, hogy heti 1szer 2szer biztos csinál cigit. ő azt mondta nem akar köztünk választani, nem szeretné letenni, szeretné ha elfogadnám. Egy nagyon rendes fiúról van szó aki mindent megtesz értem, nem agressziv, mellettem áll bármikor és tulajdonképpen semmi olyan negativ hatása nincs a dolognak ami miatt nekem hepciáskodnom kéne, mégsem szeretem. Beszámitható is és megbizható. Féltem őt, nem akarom, hogy baja legyen és maga a tudat idegesit a legjobban, hogy lelkileg függ ettől a szartól. Elegem van, nem tudom mit tegyek. 10 éve füvezik amúgy, mielött bárki azt mondaná ez a kezdet, majd jön a heroin annak nem adok igazat. Ez kizárt. Ha nem tud venni akkor beletörődik, vesz a jövőhéten. Véleményeket várok, bármilyet. Köszönöm.


egy aggódó lány.



2013. márc. 15. 22:24
 1/5 an00nym ***** válasza:

ha semmi problmát nem okoz, mi probléma?

a leírásod alapján nekem nem tűnik úgy hogy bármilyen függőségtől is szenvedne, a fogyasztás módját leszámítva a mértékletes, egészséges füvező mintapéldánya


nekem is volna egy kérdésem: amennyiben 1-2hetente, 1-2alkalommal meginna egy pohár vörösbort kiírtad volna a kérdést, miszerint ki gondolja úgy hogy alkoholista?


mint vélemény én azt mondom fogadd el, ha ilyen jó kapcsolatotok kár lenne egy nem létező gondot helytelenül kezelni, esetleg ha van kedved hozzá vonjátok be egy alkalommal kender komát az előjátékba :)

ne aggódj bőven nem olyan veszélyes mint amiennek beállítják, nem véletlenül dekriminalizált a fejlett országokban, legális 2 és hamarosan több államban, 15-20éven belül szerintem már nálunk is elfogadott lesz, közel sincs akkora egészségügyi kockázata mint a legális tudatmódosítóknak sőtés megfelelően és mértékkel fogyasztva kifejezetten egészséges, pl.:vaporizerből

ha igény lenne rá ezt biológiailag is tudom magyarázni

2013. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el.
2013. márc. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen jókat mond az első, sőt, vannak országok ahol automatából kapni orvosságként. Ha feladná magát miattad, akkor kéne aggódnod.
2013. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne akard megváltoztatni, ő tudja az igazságot a kenderről, lehet te még nem :-)
2013. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, engem inkább a lelki függősége aggaszt. néha én is bele beleszivok vele, de az a rossz érzés, hogy közölte, ez az élete része, és evvel nincs is baj.
2013. márc. 16. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!