Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy baj-e de nekem...

Nem tudom hogy baj-e de nekem most gipszben van a lábam, és ahol elvan törve ott egyáltalán nem fáj (na jó csak nagyon ritkán) az jó hír vagy nem tudom?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, a gipsznek elvileg tartania kell a törött csontot és akkor elvileg nem szabadna fájnia.


De nekem is előfordult, hogy alvás közben rosszul raktam a gipszes lábamat és felriadtam a beléhasító fájdalomtól. A kezemmel is jártam hasonlóképpen.


Meg persze attól is függhet, hogy mennyire komoly törésed van.

Hol tört el a csontod? Nagy gipszben vagy?


Jobbulást mielőbb neked! :D

2013. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát a kis lábujjam alatti csont tört el.Így nem tudom megmondani hogy milyen gipszben vagyok, vagyis egy körkörös járógipszben és majdnem a térdemig ér, ennyit tudok.

2013. márc. 19. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor jó :)


Vagyis dehogy jó, de az azért nem tűnik olyan súlyos sérülésnek. Nekem simán gyógyult, amikor az enyém el volt törve.


Csak kíméld a lábadat a járógipszben is, ne nagyon terheld meg.

2013. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, Köszi!:)
2013. márc. 20. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!