Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves vizsgálaton kötelező...

14 éves vizsgálaton kötelező a vérvétel? És egyáltalán kötelező ez a vizsgálat?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat :)

2013. márc. 20. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
18 éves korodig kötelező
2013. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a vérvétel is? Csak azért kérdezem, mert a legutóbbi vérvételes élményem az, hogy átszúrták a vénámat és a falra spriccelt a vér
2013. márc. 20. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem biztos, hogy most is így lesz. Valamit akkor nem jól csináltak.
2013. márc. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor szoktak vérvételt kérni, ha van valami tüneted, vagy ha már sok éve nem néztek vérképet. Nem kötelező évenként az tuti.

De évenként erősen ajánlott meglátogatni az orvost, suliban szokták rendezni. Természetesen ha nem mész el, nem fognak odavinni, de a nőgyógyászat rosszabb szerintem, szóval ezt még simán elviselheted a saját érdekedben :)

2013. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A vérvétel soha nem kötelező, csak ha a bíróság rendeli el. Az más dolog, hogy az orvos nyilván nem ok nélkül adta a beutalót.
2013. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy jó pár éve nem voltam, szerintem 2006-ban utoljára. És semmi olyan tünetem nincs ami miatt kérné, az iskolaorvos csak úgy adta a beutalót mikor minden (vérnyomás, látás, hallás stb.) rendben volt.
2013. ápr. 8. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!