Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Méregtelenítés mellett ehetek?

Méregtelenítés mellett ehetek?

Figyelt kérdés

Az orvosom javasolta, hogy méregtelenítsek 1 napig, de nem bírom, az előbb felfaltam a fél hűtőt :((

Így nem hatásos?


2013. márc. 22. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért teszel fel ilyen kérdést, mikor te magad is tudod a választ? 1 napi méregtelenitéshez azért nem kell olyan nagyon nagy akaraterő. Nem mondom, hogy ne egyél egy napig semmit, de sok folyadékkal, némi zöldséggel, gyümölccsel azért egy nap kibirható.
2013. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Nagyon képzett orvos lehet...nem létezik méreg a szervezetben!

A vese és a máj ezért van, hogy ezt eltávolítsa, több mg ammóniától szabadítanak meg, na az a méreg!

2013. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon képzett bőrgyógyász!
2013. márc. 22. 16:52
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Látszik rajta, mennyire. Ami nem kívánatos lehet bennünk, az a bélfalra rakódott bélsár, de ez nem 1 nap alatt távolítható el, hanem kiegyensúlyozott rostgazdag táplálkozással és optimális folyadékbevitellel. A többi nem kívánatos anyag vagy zsírban van raktározva, vagy a vese és máj azonnal szűri. Ha mérgezésed van, arra gyógyszer kell.
2013. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Király, viszont rád nem vagyok kíváncsi.

Anyukámnak is segített a méregtelenítés, sokkal szebb lett a bőre utána. Erről ennyit. A pofázásról meg a tapasztalatokról.

2013. márc. 22. 16:55
 6/11 A kérdező kommentje:
Biztos az is kamu, hogy évi kb 4 kg szemét rakódik le a szervezetünkben. Durva, hogy ilyet tanítanak orvosin, nem?
2013. márc. 22. 16:56
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Akkor 20 év alatt hízol 80 kilót, vagy addigra már mindenestül szemétből vagy?
2013. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

:DD

Igen, akinek sörhasa van 50 évesen, az tulajdonképpen egy szemeteszsák.

Anyukád bőre azért lett szebb, mert azelőtt ette a sok szemetet, utána meg elkezdett rá figyelni, nem azért, mert nincs a testében több méreg a méregtelenítés hatására.

Szaladj és vedd meg 15 000ért a sok méregtelenítőt, az agyaddal kezd szerintem.

2013. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ne zavarjon, hogy 1 ft-ot sem költöttem rá. Idióta. Nem hinném, hogy babakora óta annyira sz@rul táplálkozott volna.. -.-
2013. márc. 22. 17:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt van egy a méregtelenítésben valóban szaktekintély véleménye:

[link]

2013. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!