Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miután fogyóztam és más...

Miután fogyóztam és más életet kezdtem, ehetek egyszer-egyszer egészségtelen (ebb) kajákat a rendszeres változtos étrend mellett?

Figyelt kérdés
Nagyi sütije, palacsinta, pizza soha többet nem mehet? Visszahízom tőle?
2012. aug. 16. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire szigorúan fogyóztál, de párolt rizst, párolt brokkolit, és pulykamellből, csirkemellből készült száraz sült húsokat nyugodtan ehetsz, kevés olajon, átpirítva, utána párolva, Kotányi fűszerkeverékekkel ízesítve, hogy változatos legyen, nyugodtan ehetsz. És néha a nagyi sütije is belefér, mértékkel, palacsinta zabpehelyből, pizza is ritkán mehet, ahogy Te fogalmazol.
2012. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de egy tanácsot ha adhatok!


Nincs egészségtelen étel!

A pizza sem az és hetente akár többször is ehetsz!


Ami a lényeg, hogy akkor várik egy étel egészségtelennél, ha nem sóval sózol, hanem sónak nevezett sóval, illetve, ha félkész, kész ételt veszel!


Egyébként ha mindent bio alapanyagokból készíted el, akkor nem tudsz hízni tőle!


Csak egy példa:

Pizzához, otthon minőségi lisztből (nem a 100ft-os aldis lisztre gondolok), a szószt rendes EREDETI paradicsomból készítjük + fűszerek, adalékmentes sajt rá, hús (olaj is felesleges bele, főleg ezektől az étolajaktól kapok idegbajt, ezek károsak), az aljára mehet egy kevés kókusz zsír vagy disznó zsír (zsírra szükség van, koleszterin betegség pedig nem létezik, a koleszterin betegséget inkább margarin betegségnek keresztelném át / nem a vajra gondolok/ )! És kész is! Ettől nem fogsz hízni, de a bolti kajáktól igen!


Vegeta helyett apróra vágott répa, zöldség, petrezselyem, vegeta levél, és így garantáltan ízfokozó mentes ételt kapunk!

2013. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Cukor helyett használj steviát (nekem nem jött be), nekem a nyírfa cukor vált be!


Édesítőszert (aspartman és társait) pedig ne használj, mert hízlal! Akár milyen furcsa is! Hosszú lenne leírni, neten megtalálod!

2013. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!