Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ment el csak úgy a hangom?

Miért ment el csak úgy a hangom?

Figyelt kérdés

Reggel óta egy hang nem jön ki a torkomon, beteg voltam 4-5 napja, de már elmúlt. A torkom nem fáj, mégis zavar, hogy nincs hangom, de semmi. Mitől lehet ez? Nem ordibáltam, szóval ez nem lehet az oka...

15/L



2013. márc. 22. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Vissza fog jönni, de erőltesd egyenlőre. Ha nem muszáj, ne beszélj, ne igyál hideget, ne egyél forrót. Fontos, hogy ez a hangelmenetel ismétlődik e. Ha többször előfordul, komoly bajt jelez. Menj el a gégészetre.
2013. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj, azt akartam írni, hogy NE erőltes egyelőre!
2013. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, egész nap csak suttogtam (mivel mást nem tudtam) azt is csak amikor muszáj volt :) Persze, ha visszatér elmegyek orvoshoz.
2013. márc. 22. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne suttogj, az rosszabb, mint a beszéd. Inkább írj le mindent. Jobbulást!
2013. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, már kezdem vissaznyerni bár még mindig nem erőltetem, mert attól csak rosszabb lesz...
2013. márc. 24. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!