Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki szeretném próbálni az...

Ki szeretném próbálni az Extasyt. Mire figyeljek? Esteleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Olyan válaszadókra nem vagyok kíváncsi aki csak azt írja, hogy hülye drogos vagyok és ne próbáljam ki... Mert nem ez a kérdés... És nem is akarok rászokni, nem leszek drogdíler, ez csak egyszeri alkalom lesz viszont tanácsokat szívesen fogadnék...
2009. szept. 17. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
NE PRÓBÁLD KI!!! mert aztán az lesz hogy még csak egyszer,most utoljára és úgy rá szoksz h le se fogod tudni tenni aztán belehalsz ezt akarod????
2009. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

EGYSZERI ALKALOM AHA:D

én is igy kezdtem.

2009. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Ha nem akarsz rászokni minek akarod kipróbálni? A legtöbb káros szenvedély így kezdődik. Csak kipróbálom... aztán még egyszer... és így tovább... és máris függő vagy. Attól hogy nem erre vagy kíváncsi attól én még ezt leírtam.
2009. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
menj el egy drogelvonó klinikára és kérdezz meg vkit
2009. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

egyesek nagyon rosszil reagálnak rá, közel sem úgy ahogyan azt te elképzeled. kb negyed órán belül szédülés, majd hányinger, hányás, és eszméletvesztés.

úgyhogy ajánlom ne nagyközönség előtt próbáld ki, mert különben visznek majd azonnal a kórházba.

de neis egyedül, mertha komolyra fordul a baj, akkor nemlesz ki segítsen

2009. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség,hogy egytől rászokik. 17 évesen kipróbáltam, akkor 2-szer csináltam. most 21 vagyok, és azóta sem éltem ilyen szerekkel. Kérdezőnek: ha már mindenképp rászántad magad..Én úgy csináltam,hogy mivel nem tudtam,milyen hatással van rám, csak egy felet vettem be(elég is volt amúgy). Akkor is igyál,ha nem vagy szomjas,mert egy hogy kiszárít, másik,hogy legalább annyira nem terheli meg a vesédet. Másik tanács: soha ne egyedül csináld, legyen aki figyel rád. Tapasztalataim? Hát..az első,hogy hallucináltam..kardfogú tigrist láttam a parkban, meg kutyákat mindenhol. Jellemző volt még,hogy passzív voltam, nem érdekelt semmi,csak mentem, és nem bírtam ülni. Ja, és miután bevettem, egy napig nem ettem semmit,mert egyszerűen nem voltam éhes. Nagyából ennyit tudok mondani. Egyébként nekem annyira nem nyújtott nagy élményt, tapasztalatnak jó volt, de semmi extra,hogy rászokjak. Ha valakinek van tartása, és esze, nem szokok rá.
2009. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Először is lány vagy, vagy fiú? nagyon nem mind1... Ha lány vagy biztos hogy érdemes féllel próbálkozni, ha fiú, talán mehet 1 is. Általánosságban igaz, hogy lányoknak kevesebb is elég, főleg első kipróbálásra. 20-30 perc után érzed majd a hatást, mintha kicsit rosszul lennél, melegebb lesz, szédülsz, ilyesmi, de nem kell félni ez elmúlik gyorsan, aztán jobban leszel. Folyadék mindig legyen nálad, de ne igyál túl sokat sem, mert akkor hányás lehet a vége.
2009. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a hatásokat leírták már, ugyhogy inkább az írnám mire figyelj. először is ne vegyél barna szemcséset, haladóknak talán bejön de elsőre kerüld őket.


buliba próbáld ki mert ez oda való elektronikus de ne legyen nagyon monoton...electro szerintem teljesen jó hozzá zeneileg ha szereted.


vigyél sok pénzt mind mentes vízre fogod elverni:D kis kortyokat igyál de gyakran úgy nem fogsz hányni kivéve ha rossz a tabletta dehát ez egy ilyen dolog.


másnap legyen időd pihenni. c-vitamin kalcium meg ajánlott utána mert ezeket kivonja a szervezetedből.


amugy meg ne próbáld ki ugyis rákapsz:D de most komolyan utána nem tudsz egy normálisat bulizni józanul/alkohollal mert tudod hogy milyen mással.

2010. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem tudom a kardfogú tigrises kommentes mit evett de hát az mii:D nem értem sose hallottam még olyat hogy valaki tablettával ilyet látott. tudja fene:D


inkább érzelmi felfokozottságot "szeretetflash" , boldogságérzetet, "érzed a zenét"-ezt nem tudod elképzelni proba nélkül ...ilyesmi jellemző

2010. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom hogy azóta megtörtént-e a nagy pillanat de én teljesen ott vagyok példaként hogy nem feltétlen fogsz rácsúszni én úgy csinálom hogy általában egy fesztiválon nyáron és utánna semmi több hát nekem mértéktelen pörgést nagyon jár a lábam, gyors beszéd szóval évente egyszer az meg szerintem nem nevezhető függésnek adagolás terén én azt mondom hogy először egy negyedet és ha nem olyan durva akkor még egy negyedet egy egészet semmiképp se dobj be először mert én mint egy “tapasztaltabb” ha egy felet dobok be egy barna 69ből akkor az úgy megcsavar hogy visz minden fele egész este és még arra figyelj hogy jelöletlen tablettát ne dobj be!! Semmiképp mert abban nem tudni hogy mi van benne meg alapjáraton mdma alapút kellene venni nem amfetamin alapút pl egy sárga Snapchat nem lenne jó és ha netán valami baj van és barátaid segítségével se tudod megoldani akkor veszel egy kólát vagy egy bubis vizet és az feloldja (igen amíg benned van nem ajánlatos buborékosat fogyasztani lúgosban meg még jobban tart is) hát remélem tudtam neked segíteni
2020. febr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!