Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap szeretném meg venni a...

Holnap szeretném meg venni a "Neutro Deo Izzadásgátló"-t (ha még van) aki használta az annak mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Sajnos az a gond, hogy szorongásos vagyok és néha tényleg tudok izzadni meg van amikor csak úgy. Amúgy nem izzadok olyan sokat nem folyik rólam a víz és legtöbbször csak kisebb megerőltetésre izzadt a hónaljam (de az sem ilyen patakokban inkább "picit vizes" de amúgy büdős is :(). Félek hogy az emberek büdösnek néznek és nem akarom hogy annak nézzenek. Amúgy a ruhámat is szagoltam már és hát inkább dezodor szagot érzek mint izzadság szagot de egyébként az is van de az nem annyira érezhető legalábbis nekem, remélem másoknak sem. Szóval ha van valakinek véleménye erről a termékről akkor kérem írjon :).

#izzadás #Neutro Deo Izzadásgátló
2013. márc. 24. 13:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!