Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és legutóbb...

Kathreine kérdése:

12 éves vagyok és legutóbb 18. -án jött meg a vérzés és 23-. án múlt el és még nem jött meg de terhes nem vagyok. Mit tegyek? Mitől késik?

Figyelt kérdés

#menstruáció #vérzés..stb
2013. márc. 25. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mióta menstruálsz, de akár 2 év is eltelhet, mire beáll rendszeresre. Úgyhogy ne aggódj ezen.
2013. márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha nem rég jött meg az első (nekem is 12 évesen), akkor az teljesen természetes, nekem kellett fél év-1 év, hogy "normálisan" jön, de még most is előfordul, hogy késik 1-2 napot. De végülis ez minden embernél változó, de ne aggódj, nincs semmi baj. Én nekem is késett elég sokáig, de én mindig megéreztem, hogy mikor jön. Ha te is megérzed, akkor szerencséd van, mert akkor nem akkora baj, ha nem úgy jön, ahogy "kéne". :) 14/L
2013. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

te már nem vagy szűz?(de terhes nem vagyok)

amúgy igen még nem állt be.

2013. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat!! amúgy még nincs talán 1 éve hogy megjött!!


(de szűz vagyok még csak kiírtam és kész mert hogy tudom hogy nem vagyok az))

2013. márc. 25. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Serdülőkorban akár fél év is eltelhet 2 menstruáció között, pláne ha még nincs 2 éve, hogy menstruálsz. :)
2013. márc. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!