Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tettessem magam betegnek?

Hogyan tettessem magam betegnek?

Figyelt kérdés
Holnap nem szeretnék iskolába menni és betegség beindító módszereket meg "álbetegségeket" keresek. Nagyon fontos lenne, előre is köszi! :)

2013. márc. 25. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak játszd el hogy fáj a fejed, hányingered van, nagyon rosszul érzed magad, szédülsz, stb..


De már csak 2 nap van, nem bírnád ki?:)

2013. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
82%

először is ajánlanék pár kör futást polóban kint a friss levegőn, vagy félmeztelenül. minnél kevesebb ruha van rajtad, annál hatásosabb

de ha nagyon beteg akarsz lenni, a szervezeted "engedelmeskedni" fog, én is már párszor elhatároztam h beteg lezsek és úgy is lett, de ahhoz kell 1-2 hét és nagyon akarnod kell, tudom hülyeségnek hangzik, de hatáos :D

ha szimplán csak nem akarsz suliba menni akkor panaszkodj arra h fáj a hasad, az a leghatásosabb, nem könnyű utána járni mi bajod lehet, vagy szedj hashajtót, úgy tudom hánytatót is lehet kapni, de azt nem ajánlanám

vagy tarts meleg vizes flakont a homlokodra, hónoaljához és panaszkodj h rtosszul érzed magad ilyenek, csepegtess vizet a szemedbe és akkor csilogni fog a szemed és még jobban lázasnak fogsz majd tűnni

mindenesetre sok sikert a színleléshez

átérzem a helyzetedet, én is utálok suliba menni

2013. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Szólj anyádnak írjon igazolást.
2013. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és ő nem ír nekem és nem bírom ki! :D
2013. márc. 26. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!