Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy selejtek vagytok, és jobb lett volna, ha születésetekkor irány a Tajgetosz?

Figyelt kérdés
Nincs egy jó, örömteli napom. Minden nap fáj valamim, úgy érzem, hogy a saját szervezetem is ellenem van, ki**szik velem. Egy tucat veleszületett betegségem van. Legszivesebben meghalnék, de félek az öngyiloktól, mert hátha nem sikerül, vagy fáj. Éreztetek hasonlót? 40/F
2009. szept. 19. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:

én már igen és nem volt jó én még olyanokat csináltam h napokig nem ettem depis lettem jöttek a depis zenék...

13/ L


egyedül élsz?

2009. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kitudja..A szervezetem ellenem is dolgozik.2x majdnem belehaltam az allergiámba,van olyan betegségem amiről a mai napig sem tudják,hogy miért.Már a hónap fele eltelt én mégse megyek suliba,mert minden nap kórházba döglök.De én nem akarok meghalni.Én is mondhatnám,hogy annyira szar életem van(mert tény és való hogy az)de tudom,hogy egyszer jobb lesz:) Tudod...a remény hal meg utoljára.Ha nincs jó napod,beszélj a barátaiddal keress társaságot és próbáld elűzni...Az élet egy ajándék.A szomszédunk 55 évesen halt meg rákban.Már 2x megműtötték,óriási fájdalmakat élt át,de élni akart.Neki sem volt jó élete,a kemo meg a depresszió...A férje bántotta,nem voltak barátai(csak az anyukám),ő mégis élni akart.Amikor utoljára bekerült a kórházba,akkor is úgy ment be:3nap és otthon vagyok.De nem jött haza.Annyira sajnálom az ilyen embereket,akik élni akarnak,de nem kapják meg a lehetőséget.Ne dobd el az életed.Gyávaság menekülni a problémák elöl.Ha szomorú vagyok berakok egy vicces filmet videót és jobb.Beszélek barátokkal.Esetleg sírok is a vállukon,de jobb lesz.Csak ez számít.És amit még jó ha megjegyzel:Minden rossz után valami jó jön.Ne add fel az életed.
2009. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is általában így érzek, legalábbis úgy 8-9 éve. Depresszióval kezdődött, azóta rendszeresen kijön rajtam valami nyavalya. Én 42 éves nő vagyok, tehát ez nem kamaszkori "hóbort".
2009. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is így érzek..és senki nem érti meg..annyi nyűgöm van,hogy másnak egy családban sincs ennyi...

már idegerősítőt szedek stb,de nem segít:'(

Szerintem hamarosan meglátogatok egy pszichológust...Szerintem Te is tedd ezt..hátha segít:..

2009. szept. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és én csak 20 éves vagyok...egyébként lány
2009. szept. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lassan 26 éve folyamatosan ezt érzem, de nem gondolom, hogy ez normális. El kéne mennünk szakemberhez, csak kinek van rá pénze...
2010. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szakember? Több helyen voltam, de csak még rosszabb lett. Egyik sem mondott értelmes dolgot :(
2010. nov. 24. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!