Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy bipoláris...

Lehetséges hogy bipoláris zavarom van? Többi lent

Figyelt kérdés

a baráti körömben többnyire mindig ugymond vidám vagyok, magabiztosnak tűnök a szemük előtt próbálok erős maradni és sosem sírok mások előtt.. vannak viszont napjaim amikor hirtelen olyan semmire kellőnek érzem magam csak nézek a tükörben és úgyérzem hogy egy bálna vagyok hogy az álmaim sohasem fognak valóra vállni és ilyenkor bedőlök az ágyba és vagy fél órán keresztül bőgök, aztan felallok kimegyek a konyhaba teáért és hogy anya nehogy észrevegye hogy sírtam mindig mosolygok 'boldog' vagyok. vannak napok amikor ugyérzem hogy mindenre kéeps lennék hogy megtudom valósítani az álmaimat, de előfordul hogy szinte sírógörcs szerűen elkezdek bőgni és nem értem h miért vagyok a világon...

véleményetek? szerintetek szükséges lenne egy pszihológus? az a baj hogy másoknak sosem beszélek a bajaimról mert az emberek 80%át nem érdekli a maradék 20% meg csak úgy tesz mint ha próbálna segíteni... csak magamra tudok szamitani



2013. márc. 31. 14:41
 1/3 anonim válasza:
Én is igy vagyok. Szerintem elmehetsz egy pszihológushoz. Én már voltam és kicsit sem segitett.
2013. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bipoláris zavar nem ilyen, inkább enyhe depressziósnak tűnsz, a pszichológus jó ötlet.
2013. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
huuh akkor oké:)
2013. márc. 31. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!