Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogbaj! Melyiket csináltassam...

Fogbaj! Melyiket csináltassam először?

Figyelt kérdés
Kiskoromban nagyon szépen álltak a fogaim. Tudjátok mint a Kinder csokikon az a fiú akinek nagyon frankó kis fogai voltak olyan volt az enyém is.. de a sors nem volt kegyes a protkómmal T_T Nem elég hogy kusza még az első két fogamon van két fehér folt is már nagyon régóta. Régebben járkáltam el vele fogdokihoz de semmi konkrétat nem mondtak, majd a napokban az egyik azt mondta megcsinálja nekem úgy hogy lecsiszolja és kitömi ( vagy mi.. nem a kacsát szokták tömni?:/ xd na mind1 23:55 van örülök h azt tudom fiú vagyok-e vagy lány). Először szerintetek a fogszabályzót csináltassam meg vagy ezt? és mi a véleményetek erről a csiszolós dologról? Előre is elnézést a hosszú szövegért. :) 17/L
2013. ápr. 2. 23:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Lebeszélni nem ér mert ez zavar magamon a legjobban mindenképp megcsináltatom de azért kíváncsi vagyok a tapasztalatokra és a véleményekre is :) az egyik ismerősöm azt mondta hogy neki elsárgult a tömés.
2013. ápr. 2. 23:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogszabályzót, csak egészséges fogakra tesznek fel! Ha úgyis elmész dokihoz akkor szerintem meg fogja csinálni a csiszolást is! Fogszabályzó előtt szoktak fogkövet is leszedni, meg az összes rossz fogat betömik, illetve ha szükség van húznak is fogat! Nekem egy hónapja van fogszabályzóm, eszem ágában sincs lebeszélni téged, ugyanis hasznos dolog és nem csak esztétikailag hasznos!
2013. ápr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2013. ápr. 3. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!