Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt hiszem idegi problémákkal...

Azt hiszem idegi problémákkal küszködöm. Szerintetek? Hát kezdődött az egész azzal, hogy amikor kisebb voltam az anyám engem "terrorizált" azt mondta, hogy jobb lenne, ha meghalnék. Meg, hogy milyen vékony és csúnya vagyok.

Figyelt kérdés

Folyton azzal idegesített éveken keresztül, hogy itt hagy, elmegy, mert csalja apámat. Én szinte könyörögtem, hogy ne tegye ezt (ezeknek ellenére is nagyon szerettem. ) De 11 éves voltam amikor elköltözött. Azóta eltelt néhány év és most látom ezeknek a dolgoknak a súlyát az életemen. Itthon mivel édesapámmal és nagymamámmal élek, egyre jobban úgy érzem,hogy utálnak, folyton lenéznek, meggyűlölgetnek. Érzem,hogy már nem bírnak elviselni, így sokszor vannak dührohamaim, folyton sírok, és ordibálok. Mindenen felkapom a vizet. Vajon ezek a múltból kifolyólag vannak? Anyám miatt utálnak, mert kinézetre hasonlítok rá, de belül nem..Azt mondják szégyenfolt vagyok a családban, semmirevaló..Pedig én úgy érzem,hogy nem így van.. Jól tanulok, házimunkát végzek, nem is járok el itthonról szinte sosem. Mindig megakarnak ütni, de nincs is okuk rá, mindenki lenéz és utál. Nincs kire támaszkodnom, egyedül érzem magam. És én Istent kereső ember vagyok, hiszek benne, tudom,hogy létezik..De még is egyedül érzem magam...

Valami tanács,hogy mit tegyek,hogy elkerüljem ezeket a dolgokat? (Nem szeretnék pszichológushoz menni.)

Nem sokáig bírom, jövőre kollégista leszek, addig nem tudom,hogy mi lesz..

Valami tanács esetleg? Mit kéne csináljak? Beszélgetések nem segítenek.

14/L


2013. ápr. 5. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom, ami Veled történt! :((( Viszont a pszichológus tudna segíteni Neked. Remélem minden jóra fordul az életedben, és boldog leszel örökre!!! :)
2013. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia! Nagyon szomorú ez az egész...persze h idegileg kivagy nem is csoda. Az a legfontosabb h ne légy zárkózott emiatt semmi esetre sem. Nagyon értelmes lány vagy és biztosan nagyon szép is. Támaszkodj a barátaidra, találkozol majd egy fiúval aki nagyon fog szeretni és akivel leléphetsz h csak rossz emlék legyen ez az egész. A koli jót fog neked tenni...kitartás!!!
2013. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tényleg a pszichológus lenne az egyetlen hasznos és következetes megoldás, és akármennyire is zárkózott vagy ezzel a témával kapcsolatban, ő tudna segíteni. Rendkívül sajnálom, ami veled történt, é nekem Édesanyámmal történt ehhez hasonló eset, ami magánügy, ezért nem írnám ki ország világ elé, de ha írsz nekem egy emailt, nagyon szívesen beszélgetek (hátha segít valamit). Senki nem tökéletes, biztosan szép vagy! És ha csúnya lennél, akkor is jogod lenne az élethez, úgyhogy ezeket próbáld meg elzárni jó mélyre, mert H.Ü.L.Y.E.S.É.G. Ha gondolod, leírom válaszban az email címem :) Kitartást! <3
2013. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!