Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Este rettentoen nehezen...

Este rettentoen nehezen alszom el. Tudnatok adni segitseget?

Figyelt kérdés

Mar mindent kiprobaltam;nem eszem lefekves elott,nem nezek TV-t,meditalok,de semmi...Hiaba aludtam kb.3 orat elozo este,akkor is ejjel 2-3 ig fent vagyok,csak forgolodom.

Masok lefekszenek,es 10 perc mulva alszanak.Hogyan csinaljak?

Gyogyszert nem szeretnek szedni,esetleg valami tea ami bevalt?De tenyleg BARMI tanacs jol jonne!

Elore is koszonom!



2013. ápr. 5. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Citromfű tea, Nervenpflege (gyógynövényes!) tabletta, nekem konkrétan ezek váltak be. :-)


De van még orbáncfű / levendula /macskagyökér / galagonya tea (szintén nyugtatók), Valeriana relax és Sedacur Forte gyógynövényes tabletta illetve Sedatif PC, ami homeopátiás.


Esetleg igyál langyos tejet, a tejnek magas a triptofán tartalma, ami a szerotonint termeli, a magas szerotonin szint pedig a kiegyensúlyozott alvást biztosítja.


Ja és hallgass relax zenéket, neten vannak nagyon jók! :-)

2013. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a problémám. Megpróbáltam mindenféle gyógynövényes cuccot, meg nyugtató zenét, mert nem akartam gyógyszert szedni. Végül rákattantam a frontinra. Azt a poklot, hát sose tudd meg...

Nagyon nehéz volt leállni róla. Volt egy problémám, es az okozta az alvászavart. Tudatalatt. Ha azt megoldod, megoldodik az alvásgondod is.

2013. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Próbáltál már fantáziálni? :)
2013. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanacsokat!:) Mindenkeppen kiprobalom a teakat!

Hat igen sajnos konnyen ra lehet szokni,ezekre a cuccokra,azert akarom ezt kihagyni az eletembol!Nyilvan vannak lelki okai is,az alvas zavaromnak,ha nem mulik el(mondjuk kb.10 eve ez megy..) lehet elmegyek pszichologushoz.

Fantazialni?Igen,gyakran,azert nem tudok elaludni,mert csak kattog az agyam,gondolkozom mindenen!

Megegyszer koszonom a valaszokat,meg nyugodtan lehet adni tippeket,mindent ki kell probalni,nem idoszakos problemarol van szo!

2013. ápr. 5. 17:19
 5/5 anonim válasza:
Olvass könyvet lefekvés előtt, kikapcsolja az agyad és a szemed is elfárad. Nálam bevált :)
2013. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!