Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1,5-2 éve edzek, és mivel...

1,5-2 éve edzek, és mivel roppant nehezen hízó típus vagyok, gondoltam, a szilárd kaját megtámogatom egy pár kiegészítővel. Szeretném a tanácsotokat, hogy az egészből (szilárd kaja+kiegek) hogy lehet a lehető legtöbbet kihozni? (részl. Lentebb)

Figyelt kérdés

Idén töltöm a 18-at. 62-63kg/ 184cm. Szóval a következő kiegészítőim vannak jelenleg:

1kg Power Protein(kevert), egy kevés creatine monohydrate (biotech), 0,5kg szőlőcukor, 1kg Aminostar 100% whey (tejsavó), és egy 120db-os King Creatine (HCL).



A témába eléggé beleástam magam, egyfolytában a szakirodalmat, wikit, shop.buildert bújom, de nem vagyok benn biztos, hogy melyik kiegészítőt melyikkel együtt/után kéne bevennem az egész kombót nézve.


A kétes hatásfokú beta-ecdysterontól kezdve mindent néztem már(spenót), tojás is megy minden nap+rántott hús, spenótturmixal is próbálkoztam már, pedig borzalmas volt.


Edzésileg heti 4-5 volt, otthon súlyzóval,+ bordásfal és húzódzkodókerettel. gondolkozom, a regeneráció miatt ne vegyem-e vissza heti 3-ra. (+nem dohányzok, ha ez jelent valamit)



2013. ápr. 5. 18:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!