Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Könnyen hízó típus vagyok...

Vagot95 kérdése:

Könnyen hízó típus vagyok (Tömegelni akarok) vajon ez így jó?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem egy szakértőtől hogy még diétázom 182 cm 72kg vagyok és -2kgt akarok leadni.Elszeretnék kezdeni tömegelni és azt írták hogy diétás étrend kellene (nem probléma)szedem a vitaminokat és ezt enném mint kiegészítő:

carbox 10-15g(ezt edzés után)mehetne?

Whey Protein Force 30g (ezt napi 2X-3X)mehet?

Vajon ez így helyes?Nem nagyon akarok zsírosodni.



2012. szept. 23. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Na most tisztázzunk már valamit. Most tömegelni akarsz vagy zsírt leadni? Mert nagyon nem megy a kettő együtt.


Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]


Edzés után pedig testtömeg*0,5g fehérje kell és ehhez menjen 40-50 Carbo X.

Reggel is mehet protein a zabpehelyhez, de gyors ch csak edzés után legyen!

2012. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és a whey protein force csak 67%-os fehérje így ebből neked edzés után 50g kell, hogy a kellő 35g-ot bevigyed. Ugyanis egy 70 kilós embernek 35g fehérje kell edzés után.
2012. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tömegelni szeretnék ahogy írtam kb 1 hónap az a -2kg és utána szeretnék! köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 23. 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:
szívesen.
2012. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy azzal a 2 kilóval minek szarakodsz ha utána egyből úgyis tömegelsz? Mert azokra a helyekre ugyanúgy vissza fog rakodni a zsír.Mivel 100%-osan nem tudod mennyi tápanyagra van szükséged tömegelés alatt..
2012. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az a célom hogy elérjem:) aztán akarok tömegelni közbe igaz kardiózni akarok! nem nagyon akarok tömegelni 4-5kg izom azért elférne de csak annyira akarom hogy látszódjon valamit emelgetek a vizes palackokon kívül:D
2012. szept. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!