Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozza a magas koleszterint...

Mi okozza a magas koleszterint, mit tehetünk ellene?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagy részt a táplálkozás.

Kevés hús és bőséges köret, saláták, inkább utóbbi kettővel lakni jól, magából a húsból kevés kell.

Az se mindegy milyen hus de ezt nem tudom.


Én ugy emlékszem a sport is csökkenti anyagcserét javitja de ebben nem vagyok biztos.

2013. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A koleszterin 80%-át a szervezet állítja elő,leginkább a máj. Ez független a testsúlytól.

A sovány hús, sonka, halak fogyasztása.Barna vagy rozskenyeret, alacsony cukortartalmú italokat és ásványvizet,sok gyümölcsöt és zöldséget kell enni.

Nagyon jó hatású az olajos magvak fogyasztása(mogyoró,dió,stb.)

2013. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a magas koleszterinszint jó, tovább élsz
2013. ápr. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A magas koleszterint az okozza, hogy van mit betömni az érhálozatodan. Addig örülj, amíg van mi betapassza a sérüléseket.
2013. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell attól annyira félni! Nézd meg ezt, http://www.youtube.com/watch?v=-39p6yim1V0 55 percnél van a koleszterin, de az egész előadást ajánlom, elgondolkodtató.
2013. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem világ életemben magas volt a koleszterinem, úgy hogy én aztán tényleg egészségesem étkeztem, étkezem. Nálunk a családban mindenkinek magas. Szóval lehet, csak genetika, nem feltétlen a helytelen táplálkozástól vagy a túlsúlytól lehet.
2013. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
próbáld ki a sárgaborsólisztet is! csökkenti a koleszterinszintet.
2013. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!