Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néhány hónapja bármit eszek,...

Néhány hónapja bármit eszek, iszok, vagy éppen nem is eszem semmit mégis kellemetlen szagú, büdös gázok távoznak belőlem. Tudom h mindenkivel előfordul, de ez már nem normális az esetemben. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már nem fogyasztok semmi tejterméket, nem eszem olyan ételeket amik okozhatnák, de mégis előfordul, még ha nem eszem semmit akkor. Próbáltam már néhány gyógyszert de ezek csak ideig óráig hatottak, nem szedhetek állandóan gyógyszert. Egyébként néhány hónapja jelentkezett ez a problémám előtte nem volt ilyen gondom soha. Valaki tud erre valamit javasolni nekem? Már nem tudom mit tegyek.

2013. ápr. 8. 09:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én szoktam ilyen kérdésekre leírni, hogy ne fogyasszatok tejet. De ezt úgy írom, hogy tejet, gabonát, cukrot, lisztet.


Ha ez nem segít, persze ott vannak a gyógyszerek, amiket te sem akarsz fogyasztani, hiszen ugyan úgy megmarad a betegséged vagy fura állapotod.


Mivel logikusan emésztést érintő probléma, ha a tej és sok keményítő, glutén elhagyása nem segít, akkor néhány akupunktúrás kezelésre el kell menni, ami előtt persze kivizsgálás, állapot felmérés történik.

2013. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
14 éves korom óta vannak mindenféle gyomor és bélproblémáim átestem már sok vizsgálaton legutobb decemberben egy béltükrözésen.. nem okozhatja az a problémáát h ez után nem álltak vissza rendesen a bélflóráim?... mert január óta van ez a gondom. és már nem tudok mire gondolni. hogy mi válthatta ki. köszönöm a választ.
2013. ápr. 8. 10:40
 3/17 anonim ***** válasza:
Az állapotod nem egyedi, hogy nem hajlandók megtalálni az okát de folyton vizsgálnak nem egyedi, a nyugati ember táplálkozása mellett az egészségestől eltérő bélflóra megint csak nem egyedi, de nem valószínű, hogy a vizsgálatok okoznának problémát. Azokat kihevered.
2013. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2013. ápr. 8. 11:17
 5/17 anonim ***** válasza:
Hallottál már alternatív gyógyításról?
2013. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Igen, bélflóragondod lehet.


Oxytarm tabit javaslok béltisztításhoz, illetve probiotikumot a bélflórának. (pl kefír(házi))


Ill csekkold neme van candidiázisod.


[link]

2013. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Akkor inkább még egy terméket reklámozzatok, merthogy 30 kiló kefirt egy nap nem fog tudni megenni szegény Kérdező, márpedig ennyi kellene ahhoz, hogy elég probiotikum kerüljön a bélcsatornájába. Ez persze csak egy nap, másnap jön a folytatás.

Akkor már inkább joghurtból, a kefirben élesztőgombák vannak (főleg?) s nem a tejsavbacik.


De nagyon beteg lenne egy ilyen kúrától, még az elfogyasztható mennyiségtől is.

2013. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem hallottam még az alternatív gyógyításról..ez mit takar?
2013. ápr. 8. 16:12
 9/17 anonim ***** válasza:
Más népek gyógyító technológiáit ITT alternatívnak nevezik.
2013. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
egy béltisztítástól megszünnének a problémáim véglegesen? lehet kicsit buta kérdések ezek de már teljesen kétségbeesett vagyok és orvoshoz már nem szivesen megyek.
2013. ápr. 8. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!