Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában állandóan szomjas...

Mostanában állandóan szomjas vagyok, alig bírok ki fél órát ivás nélkül és rengetegszer járok wcre. Lehet cukorbetegség?

Figyelt kérdés

Elég hirtelen kezdődött, sosem ittam túl sokat, de mostanában egyre többet kívántam. Aztán tegnap este folyamatosan pisilnem kellett, elbse tudtam aludni, éjszaka 5x kellett kimennem. Azóta pedig egyszerűen állandóan szomjas vagyok, de nem merek mindig inni, mert nem tudok gyakrabban kijárni wcre suliban. Érzem a gyomromban, hogy sokat iszok meg tele vagyok, de a szám 5perc múlva megint kívánja.

Mitől lehet? Cukorbetegség lenne? Menjek vérvételre?

Egyébként nem vagyok túlsúlyos, 18L vagyok.


2013. ápr. 8. 16:56
 1/2 anonim válasza:

Nem lehet,hogy felfáztál??

mert akkor többször jársz wc-re és gyorsabb az anyagcseréd és így gyorsabb az anyagcseréd.

2013. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges a cukorbetegség. De fel is fázhattál. Egy labor vizsgálat semmiképpen nem árt,akár az egyikről,akár a másikról van szó. Amúgy a "fiatalkori",azaz az I.típusú cukorbetegek nem túlsúlyosak.
2013. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!