Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindennaposak a gyomorfájdalma...

Mindennaposak a gyomorfájdalmaim, de az orvosok semmit sem találtak, valaki adna tippet mégis mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb. két éve kezdődött, azóta mindennap fáj a gyomrom.

Gyomortükrözéstől kezdve az összes laboron át mindenhol voltam mégsem találtak semmit az orvosok.

Cholagol cseppet szedek a kezdődő gyomorfájdalmamra ami általában meg is szünteti a problémát. Viszont a Cholagol epe-és májbetegségre hatásos. De akkor miért a gyomrom fáj?

Lehetséges, hogy a régi életmódom miatt lehet amikor nem vetettem meg az alkoholt és a tudatmódosító szereket?


Kérlek segítsetek, mert megkeseríti a fájdalom a mindennapjaimat!

Előre is köszönöm!



2013. ápr. 9. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, okozhatják a drogok meg a pia. Stresszes életet élsz? Nekem akkor fáj a gyomrom veszettül napokig, amikor stresszes meg ideges vagyok. Ha nem találtak semmit az orvosok, akkor más nagyon nem lehet.
2013. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Candidiázis járhat gyomorfájdalommal:

[link]

2013. ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos szoktam stresszelni.
2013. ápr. 9. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok a savad. Ha meg pszichésen fáj akkor bármit szedsz be, használni fog ha elhiszed, hogy használ.


Nekem is ez volt, aztán áttértem glutén mentes étrendre és azóta nem fáj. Lehet én is csak hiszek benne, de akkor is működik. Javaslok Neked is valami diétát. pl makrobiotika, paleó, főleg ha candida, ahogy az egyik előző írta. Kísérletezz. Pár hét diéta nem árthat, legfeljebb használ.

2013. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy Crohn beteg vagy.
2013. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!