Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tinektek mi a véleményetek a...

Tinektek mi a véleményetek a FLP nevű cég termékeiről?

Figyelt kérdés
Ti költenétek az egészségetekre havi 30-35 ezer forintot? amennyiben igaz amit állítanak persze!
2013. ápr. 9. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
54%

Jók a termékek.


Az egészség nem azon múlik, hogy 30 rugó van-e tápkiegekre.


Elsődleges a gabonák, tejtermékek, cukros ételek elhagyása, lecserélése zöldségekre, húsokra (ez azoknak a problémáknak a 90%-át megoldja, amikre ajánlani szokták az FLP termékeket!).


Utána egy értelmes testedzés, nem futkosás hanem speciális gyógytorna, harcművészet ajánlott.


Ha marad pénz, azt már lehet jó minőségű tápkiegekre költeni, de 100 FLP termék közül is a legfontosabb a C-vitamin (nem kis 60mg-os, hanem 500-5000 mg/nap) a D-vitamin (nem tudom FLP árusít-e, pedig sokkal fontosabb mint mindenféle növényi kiegészítő) és omega3 (ez van nekik, az arctic sea tökéletes, csak ugye drága más omega3 termékekhez viszonyítva).


Tehát nem ez az egészséghez vezető út, drága is, de ha van rá pénz akkor KIEGÉSZÍTÉSNEK lehet költeni rá. Ha már az alapok táplálkozásban, tornában megvannak.


Én ezt úgy építem fel, hogy tej-cukor-lisztmentes táplálkozás, Qigong + harcművészet, Taichi + C, D-vitamin, omega3 jó ár/érték arányú termékekkel, az FLP mindenképpen drágának tekinthető, még HA jó minőségű, akkor is.

2013. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!