Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy nincs kedvem semmihez?

Figyelt kérdés
Egy-két évvel ezelőtt annyit mentem, csináltam, reggelt 1/2 5-től egészen késő estig aktív voltam mindent bevállaltam egyetem, angol, munka mindent. Volt egy idegösszeomlásom, másfél éve, de már jól vagyok, és most semmi. Szinte egész nap aludnék, nem érdekel már a suli se, a céljaim se. Annyira utálom magam emiatt, hogy borzalom, mit kezdjek magammal, van valami ötletetek?
2013. ápr. 10. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Most egesz szep ido van, menj ki egy fel orara napozgatni! Az ember napelemes, ezt tudni kell!:)


Meg am annyi, hogy be kell latni, hogy ha utalod csinalni azt a valamit, amit csinalsz, akkor csak annyit ersz el vele, hogy lassan es rosszul csinalod meg...l szoval vegyel erot magadon, nagy levego es bele a kozepebe!:)

Es aludj eleget! 10kor takarodo!

2013. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kimerültél, túlhajtottad magad. Lehet, hogy a tavaszi fáradtság is közrejátszik, vagy egy kis depresszió. Pihenj sokat, és foglalkozz most olyan dolgokkal, amiben örömöd leled, aztán újult erővel nekilátsz majd a kötelességeknek megint.
2013. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
10-kor takarodó, hát ez most megfogott, lehet, hogy itt is nagy problémám van, mert éjjel sokáig fent vagyok, kb. 1- 2 valamikor 3 óráig. Lehet itt kezdődnek a bajok.
2013. ápr. 10. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Noigen... ugyan megoszlanak errol a velemenyek, de 10 es ejfel kozott lehet a legpihentetobben aludni:)
2013. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, mindegy milyen a ritmusod, az a lényeg, hogy kialudd magad. Vannak korán kelő és fekvő és vannak későn kelő és fekvő emberek. Nem tud mindenki 10-kor aludni. Az alvás mennyisége és minősége a lényeg.
2013. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!