Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teljes életmód váltás! Tanácsok?

Teljes életmód váltás! Tanácsok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Kb. másfél évvel ezelőtt voltam 53-4 kilo, mozogtam, táncoltam, sportoltam és szerettem is sportolni. Ám a szüleim válásával elment a kedvem ettől is, abbahagytam, és rövidesen bekerültem én is a "mai fiatalok" világába. Elkezdtem cigarettázni, amit lassan egy éve "űzök". Elkezdtem bulizni és alkoholt is inni, a drága barátaim hatására. Nem mozgok, össze-vissza eszek, dohányzom, iszok, eltunyultam, amit a mérleg is mutat. 60 kilo vagyok. Semmi állóképességem nincs. Elegem van ebből, kidobtam a cigim, amiben 7 szál volt. Teljes életmódváltást csinálok. Vegyetek komolyan, elszánt vagyok. Valami tanács? Sikerülhet? Tudom, nem egyik napról a másikra, de szerintetek sikerülhet?
2013. ápr. 11. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem sikerulhet! En is epp most kezdem el. :)
2013. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!