Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik teljes életmód váltás?

Létezik teljes életmód váltás?

Figyelt kérdés

Van egy 5 hós kisfiam, 29 éves vagyok. Még sosem sportoltam a tesiórákon kívül. 155 cm és 52 kg vagyok, nem kövér, csak nagyon tunya. Van valaki aki a 30-as évei körül kezdett el mozogni? Mivel kezdte? Az étkezésén is változtatott? Nekem nagyon nehéz ezt elkezdenem, a férjem is 19-20 óra körül ér haza, akkor vacsorázunk együtt, akkor alszik el a baba is.

Pécsi vagyok, ha egyébként konkrét mozgáslehetőséget tudtok.. :)


2009. jún. 30. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minden korban ugyanolyan nehéz, de létezik. Én 18 évesen váltottam, most 21 vagyok, de nekem sem volt könnyű, mert mindig magamra kell főzzek, magam kell beszerezzem a hozzávalókat, és mindezt egyetem mellett amikor időm alig van, legtöbb nap reggel 8-tól este 5-6ig bennvagyok. Viszont pozitívum hogy sokkal jobban érzem magam, 3 éve nem voltam beteg egy téli megfázását leszámítva, ami azért eléggedettséggel tölt el mert a legtöbb ember évente többször beteg. Szóval te is meg tudod oldani szerintem, csak akarat kérdése. Fokozatosan kell átállni egészséges kajákra + sportolásra, nem megy persze egyik napról a másikra.
2009. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mit sportolsz?
2009. jún. 30. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 28 évesen kezdtem el aerobikozni (háromszor egy héten), plusz nem ettem este 8 után (életmódunk miatt nem lehetett hamarabb). Négy hónap alatt fogytam kb. 20(!) kilót. Sajnos azóta ez visszajött (eü. problémából kifolyólag, hosszú), de újrakezdem, és bízom benne, hogy megint sikerül, lehet, hogy gyorsabban is. Soha nem túl késő elkezdeni mozogni, és én ebben jobban hiszek, mint a diétában. Ha eleget és jól mozogsz, meg okosan kajálsz (szóval nem édességet két pofára, meg nem mekdönci éjjel-nappal), akkor gyakorlatilag vidáman fogyhatsz.
2009. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!