Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ost 5 hónapos terhes vagyok...

Ost 5 hónapos terhes vagyok azaz 20. hetes. Gyermekem koponyájánál mindkét oldalon 2 oldali cystát találtak. Ki növi e a terhesslg végére? Ha igen van e kockázata? Magzatvizvizsgálat mennyire veszélyes? Mitől alakul ki ez a cysta?

Figyelt kérdés

Azt mondtk nekem ha nem csináltatok magzatviz vizsg. akkor 8 % esly a Down-szindromának.Igaz ez?

Egészséges lehet ettől a baba?

Kérem válaszoljanak nekem S:O.S ben mert megyek vizsg.jövöhéten.




2008. jún. 13. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Most ha azt mondom laikusként, nem növi ki a terhesség végére és nem veszélyes a magzatvízvizsgálat, elhiszi nekem? Ne higgyen nekem, hanem az orvosának, akiben elvileg megbízik és felteheti neki ezeket a kérdéseket, mert kötelessége válaszolni. Jó egészséget kívánok mindkettőjüknek!
2008. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Már biztosan túl vagy mindenen, mi történt végül? Én hasonló cipőben járok, de engem lebeszéltek (egy genetikus prof.) a magzatvíz vizsgálatról mert veszélyes, és a ha down kórós a gyerek akkor azt már a 12. heti (!) UH-n látni kellett volna mert olyan egyéb látható rendellenességekkel jár! Az elvégzett vizsgálat után a kórház pedig nem kevés pénzt kap az államtól... szóval ez is egy üzlet ahol Te és a baba nem számítotok... Végül vállaltad?
2008. júl. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!