Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kronikus stressz befojasolja...

A kronikus stressz befojasoljae az izom fejlodeset?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajna jeppp.


Az állandóan magas stresszhormonszint a leépítő folyamatoknak kedvez, lassítja a regenerálódást.. rövid távon jó az élethelyzetek kezelésére, de a szellemi stresszhatáskor, ráadásul krónikusan szinte minden folyamatunkra negatívan hat :(

2013. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
En streszben szenvedek akkor lehetseges h. azert vagyok fizikailag gyenge,vagy bisztosra igen.1 hete szedem az antistresz oldot matol a milgammat e ketto segithete kierositeni az idegrendszert? amiota szedem a stresz oldot anyira nem streszelek jobb etvagyam is van es kicsit erosebbnek is erzem magamat.csak varni kell amig erosodik az idegrendszerem es nem leszek streszes.en igy gondolom ti mit gondoltok?
2013. ápr. 13. 15:32
 3/10 A kérdező kommentje:
arra ertem h. jol gondolkodoke es ha 1 honapon belul nem javulok el megyek neurologushoz.
2013. ápr. 13. 15:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, ezek is segíthetnek.. Bízz benne. És akkor ott lesz még a neurológus.


De a Taichi is tökéletes összhangba hozni a pszichét a testtel, a csökkenteni a stressz szintet, lazábban kezelni a problémákat.


Úgyhogy mindenképpen vannak lehetőségek.


De azért az étkezésedet is gondold át, edzéseid gyakoriságát (rossz kaják, túledzés?)

2013. ápr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat.normalisan taplalkozok eszek hust zodsegfeleket valtozatos kajakat.ettol kezdve mindig csak megprobalok pozitivan gondolkodni csakis arra h. hejre jovok nem adom fel kuzdeni fogok,eros vagyok nem erdekel senki barmit is mond ream h. milyen vagyok.arra fogok gondolni h. lessz ennel jobb is,a lenyeg nem adom fel nagyon sokat segitet ez is amit on mondott,es ha tenyleg nem nem erzek valtozast 1 honapon belul akkor elmegyek neurologushoz es akkor se fogok elcsugedni adigg mejek amig kigyolulom ezt a betegseget.
2013. ápr. 13. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez aztán a szellem!

Sok sikert kívánok!

2013. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.:)
2013. ápr. 14. 07:54
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg csak anyit h. vajon medigg lehet szedni a milgammat menyi szunetet kell tertani,es az antistresszoldot is meddig lehet szedni.novenyeredetu a stresz oldo.
2013. ápr. 14. 10:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem ismerem őket.. kérdezz rájuk egészség témában, vagy olvass utánuk..


Én biztos, hogy a speciális, lelket megnyugtató edzéseket választottam magamnak. Jó ideje nem vagyok 'stresszes', már azzal tudok foglalkozni, hogy az engem ért szimplán zavaró dolgokat is el tudjam fogadni.. szerintem hatékony út a Taichi, Qigong, (és a Jóga) útja, a Taoizmus bölcsessége.


Gyógynövényekről azt tudom, hogy vannak szakértők, őket kell megkérdezni mindenről. Citromfű, macskagyökér.. ilyenekkel gyakran szoktak nyugtatgatni. Kipróbálhatsz egy hosszan áztatott zöldteát citromfűvel, ez nyilván gyakorlatilag bármeddig használható lesz, bár az enyémnél jobb tanácsokat is kaphatsz, tehát járj még utána a kérdésnek ha van időd.

2013. ápr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ertem meg egyszer koszonom szepen
2013. ápr. 15. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!