Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem rá szüleimet...

Hogyan beszéljem rá szüleimet egy vizipipára?

Figyelt kérdés
nem dohányzom, anyáék az mondják hogy beteg leszek tőle.hogyan beszélhetném rá őket egy vízipipára?
2013. ápr. 14. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

igazából legalább olyan káros mint a cigi, mert ugyan szűr a víz, de egy széndarabot szívsz el, nem papírt


a meggyőzés amúgy meg... hát a fenti sort, amit írtam, azt ne hagyd, hogy megtudják;):D próbáld megmagarázni, hogy nem olyan káros (bár az, de ezt ők nem feltétlenül tudják), szűri a víz sötöbö... mindenkinek van már (lehet ez sem igaz, és amúgy nem is erős érv, de megpróbálni meg lehet).. bulihoz kellene... saját pénzből fizeted ki és tartod fenn (ez mondjuk nem reális, de egyébként ha bármitől elvonatkoztatunk, miért vennék meg neked, ha ők nem szeretik? ha van pénzed, akkor már elég ha csak megtűrik:D)... meg meg kell ígérni, hogy a szobában nem, szőnyegen nem, csak nyitott ablaknál, vagy tudomisén használod:)

2013. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hm nekem is ez a problémám de azt mondd hogy vizipipa-ásvánnyal szívnád mert abba nincs semmi nikotin kátrány stb.

:D vagy csak mondd azt hogy disznek kell sztán majd a dohányt kavicsot megveszed bele

2013. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja énis ezzel próbálkozok hogy csak"dísznek kell":DD
2013. ápr. 17. 19:50
 4/4 anonim válasza:
Tegnap megvettem, szüleim nem tudnak róla vettem hozzá málnás shiazot és egész jó :D gondolom nem vagy 18 éves.. A szultánba menj, ott 100% kiadják + egy kicsit az árból engednek pl 9700 at kellett volna fizetni de 9500 ra azt mondták hogy ok.
2013. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!