Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik masszázstanfolyamot...

Melyik masszázstanfolyamot érdemes elvégezni, talpmasszázs vagy a svéd masszás?

Figyelt kérdés

Gondolkodom valamelyik elvégzésén, mert nagyon tetszik.

A talpmasszázst talán nem értik félre, nem kötik össze más tevékenységgel :) ráadásul akár magamon is tudnám használni???? a svéd masszázs szerintem kelendőbb, de ott azért sokan másra asszociálnak, legalábbis masszőrtől hallottam, hogy bizony némely külföldi vendég próbálkozik.....

Tapasztatok?

És hol érdemes Bp-en? Nézegettem ilyen 2 hónapos tanfolyamokat, olyat szeretnék elvégezni.



2013. ápr. 15. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy masszőrnél előfordul a beprobálkozás ezt el kell fogadni. De inkább telefonon szoktak. Ami fontos hogy van-e időd összeszedni vendégkört... Ha fontos a kereset akor inkább ne ezekben a körökben gondolkozz ugyanis a mai gazdasági helyzetben nehéz megélni a szépségiparban és a maaszázs a legkevésbé muszáj dolog. Ez tényleg luxus és kevesen engedhetik meg maguknak.
2013. ápr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyelőre van más munkám, ami nagyon nem ilyen, de gondoltam ha már érdekel, akkor nem árthat elvégezni, aztán egylőre akár család, ismerősi körben aztán ha úgy alakul lehet vállalkozóként is csinálni.
2013. ápr. 15. 09:00
 3/3 ivilicious ***** válasza:
gyógymasszőr,ha már masszőr akarsz lenni..
2013. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!