Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges étkezésre, vegetari...

Egészséges étkezésre, vegetarianizmusra áttérők, változtak a székelési szokásaitok?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja tértem át egészséges táplálkozásra, nem eszem szénhidrátot, fehér kenyereket, péksütiket, helyette rengeteg zöldség, nagyobbrészt nyersen, rengeteg zöldség, húsok. Semmi tejtermék.

Azóta küzdök a székeléssel, néha rendes, formált, de sokszor kenőcsös, nehezen üríthető, a korábbinál jóval nagyobb mennyiségű és néha rostos darabokban gazdag. Sokkal több bélgáz is termelődik bennem. Ez lehet az étkezési szokások megváltoztatása miatt? Más is tapasztalt ilyet?


2013. ápr. 16. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen tapsztaltam. Nem megfelelő a táplálkozásod, nem tudod megemészteni rendesen a sok rostos ételt. A túl sok húsból származó fehérje megterhelheti a vesédet. A tejtermékek fogyasztását a helyedben nem hagynám el.
2013. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De te nem vagy vegetariuanus... egyebkent nekem pozitiv iranyba valtozott a belmukodesem.
2017. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!