Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyomorfekély általában kiújul?

A gyomorfekély általában kiújul?

Figyelt kérdés
Egy hete voltam gyomortükrözésen és kiderült, hogy gyomorfekélyem van. A doki adott gyógyszert, amitől elmúlik, viszont nem todom hogy mitől alakult ki. Azt mondta, hogy lehet érzékeny a gyomrom, de a legtöbbször stressztől, helikobakter teszt negatív lett. Viszont nem érzem magam stresszes embernek és még csak 25 éves vagyok. Szoktam ideges lenni, mint mindenki, de nem jellemző. Na szóval akinek volt ilyen problémája, az írjon hogy mi tapasztalat a kiújulással kapcsolatban. Nagyon remélem hogy nem kekk életem végéig, savcsökkentőket szednem...

2013. ápr. 19. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éves koromban volt nyombél fekélyem(idegi alapon). 2 évig szenvedtem vele,mindenféle gyógyszer,injekció,kórházi kezelés hatástalan volt. Végül eljutottam egy orvoshoz,aki akkupunktúrával kezelt. az 5-6. kezelés után már nem voltak panaszaim,a 10. után már tükrözéssel is csak a nyomát lehetett látni. Ennek 20 éve és azóta semmi bajom vele. Nagyon ajánlom!!
2013. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!