Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha "társaságban...

Mit csináljak, ha "társaságban" nem tudok wc-zni? 15l

Figyelt kérdés

Úgy értem, pl. az iskolában se, mert zavar, hogy mások hallhatják, ahogy pisilek. És ez főleg akkor szar, amikor van egy nap mondjuk 6 óránk, ráadásul az iskolától is elég messze lakok, úgyhogy olyankor durván 8 órán keresztül nem megyek wc-re....és azért ez nem valami kellemes, főleg úgy, hogy ha aznap sokat is ittam..:S

Nem tudom mi van velem. Már egy csomószor próbáltam ezt "leküzdeni", de egyszerűen, amikor barátnőm, vagy bárki más rajtam kívül bent van a wc-ben, nem tudok wc-zni, mintha elzárták volna a csapot, persze ahogy felállok, megint érzem, hogy majd' bepisilek.

Óráról meg nem engednek ki a tanárok, pedig akkor senki nem szokott wc-re járni és olyankor jó lenne...

Mit tegyek? Normális ez egyáltalán?

15l


2013. ápr. 22. 15:37
 1/7 anonim válasza:
Menj orvoshoz.
2013. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
képzeld magad valahova a természetbe, egy csobogó patak partjára. Mondjuk ott is megláthatnak, úgyhogy ez nem biztos, hogy jó. Akkor képzeld azt, hogy nincs a wcben senki.
2013. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mikor én pisilek eléggé meglepődök hogy uristen ez nagyon hangos, de kit érdekel hisz más is igy pisil meg ugy hogy hallják mások.. Ne foglalkoztasson ez, nagy baj lesz ha enyiszer visszatartod.!!
2013. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Régen nekem is voltak ilyen gondjaim, hogy nem mertem mások előtt pisilni, de rájöttem, hogy ez milyen hülyeség, hiszen ez természetes! :) Mindenki hangosan pisil, és ebben nincsen semmi kivetni való, és ez másokat nem is érdekel, csak téged... A barátnőidet, nem érdekli, hogy te hogyan pisilsz, NEM azt figyelik... Valószínűleg azért van ez a komplexusod, mert kevesebbre tartod magadat náluk- önbizalomhiány.

Felejts ezt el, ne arra gondolj, hogy mások azt hallgatják, hogy te hogyan pisilsz, mert ez nem így van, nem érdekel senkit :D Mindenki azért megy a mosdóba, hogy pipikéljen :)

2013. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha az a baj hogy hangos, akkor próbálj úgy előrébb helyezkedni a pisi ne a vízbe hanem a wc belső részére érjen, akkor nincs hangja..xd

am meg kit érdekel, wc-ben természetes az ilyen hang

2013. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 22. 16:16
 7/7 anonim válasza:
Az is egy jó trükk ha kellő mennnyiségű wc papírt dobsz a wc be akkor nincs hangja mert a wc papír felszívja a vizeletet amint az hozzá és nem csobog ez engem is szokott zavarni de ez segít
2018. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!