Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti egy 12 évesnek *engednétek*...

Ti egy 12 évesnek *engednétek* a lábszőrtelenítést?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, és borotválom a lábam. Nem azért, mert aki borotválja, az menő stb(mert igen, mostanában már ezt is mondják), hanem mert úgy érzem, kell.. De volt még tavaly nyáron, hogy ugye szintén leborotváltam, és a nővérem elkapott. Ő kozmetikus szakot végzett, és elvileg "mindemt tud ezekről a dolgokról".. ami, lehet igaz is, én nem azt mondom, nehogy félreértse még itt valaki.. Szóval, elkezdte nekem mondani, hogy ne tegyem, mert később sokk rosszabb lesz, meg erősödik meg minden... És nem értette meg hogy nekem azért cseszett kínos az, mikor kiröhögnek, mert szőrös a lábam... De más kozmetikus meg, akivel nincs ilyesfajta viszonyom, elvileg azt mondaná, hogyha szőrös, akkor szőrös, de ne borotváljam, hanem inkább gyantázzam epiláljam stb.. Lehet-e, hogy a nővérem csak elfogult velem szemben? Megint itt a nyár, félek..:( Mit tegyek? Előre is köszönöm a válaszokat, a bunkóknak nem muszáj reagálniuk a kérdésemre, a humorheroldok meg örülök, ha jól szórakoznak, de ne vigyék túlzásba légyszi..:D

2013. ápr. 23. 23:23
1 2
 11/13 lencsefőzelék ***** válasza:

"Szeretlek, szőröslábú lány,

gyere fel hozzám ma délután,

megsúgom legtitkosabb vágyamat:

hadd gyantázzam le a lábadat."

Fürgerókalábak egyik legismertebb száma :D

http://www.youtube.com/watch?v=nsYPDmFPXPs

2013. ápr. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
96%
Egy férfi, aki 15 éves kora óta borotválkozik, olyan szőrfákkal kéne rendelkezzel az arcán, hogy Maugli beleköltözne.
2013. ápr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül megengedte.:)
2013. ápr. 24. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!