Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milye víztisztítót érdemes...

Milye víztisztítót érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Víztisztító berendezést szeretnék vásárolni jó áron csak sajnos nem vagyok benne a témában,mivel hallottam hogy sok helyen arzénos a víz,vagy esetleg nagyobb fluorid tartalma van azóta nem igazán iszom a csapvizet,de ásvány vízből is tudom nem jó napi szinten sokat fogyasztani,és most szeretnék venni egy víztisztító berendezést ami az összes káros anyagot kiszűri a vízből és fogyaszthatóvá teszi.Esetleg tudtok e ajánlani valamit,pl hallottam hogy van olyan amit a fő vízcső rendszerre lehet szerelni és nem egy külön készülék mint pl a víztisztító kancsó vagy ilyesmi.
2013. ápr. 24. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
a víztisztító kancsó semmit nem ér, a rendszerre rögzíthető állítólag hatásosan szűri a vizet, de a szükséges ásványi anyagokat is kiszűri, azt a használatakor vissza kell pótolnod mechanikusan. Nem tudom mennyit szánsz a berendezésre, mi 2 éve gondolkodtunk el azon, hogy legyen-e nekünk, akkor 400e Ft volt az, amit kinéztünk. Aztán így ,hogy külön kell pótolgatni mindent elég macerás, meg az állandó ellenőrzés is, inkább lemondtunk róla. Egyébként ha időről időre váltogatod az ásványvizeket, akkor nem halmozódik fel sok Na+ pl.
2013. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eleve olyan ásványvíz kell, ami csökkentett Na tartalmú.

Amelyik víztisztító kiszed mindent, az is egészségtelen, pl az Ökonetes. A hormont bennehagyja az is, a nitritet és nitrátot is, szóval pont a lényeget nem szedi ki. A Lux is kiszed mindent, csak a hormont nem, és állndóan venni kell az ásványi port, amit aztán hozzáadagol. Egyik berebdezés sem ér sokat és baromi drága.

2013. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na jó de mivel naponta 3liter vizet kéne meg inni az ásványvíz nem környezet barát mert ugye műanyag üveg,plusz költséges is eléggé mert 4 en élünk egy lakásban
2013. ápr. 24. 11:22
 4/5 sznetti válasza:
Jó régi a kérdés, én az eSpringet ajánlom csakis.
2017. szept. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta már meg oldódott RO 102 víztisztítóm lett
2017. okt. 1. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!