Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl őszül egy 10éves kisfiú? :O

Mitöl őszül egy 10éves kisfiú? :O

Figyelt kérdés
Ma voltam öcsémmel focimeccsen, és egyik osztálytársának ősz a haja ilyen kis részeken. ez milen betegséég? vagy mitöl van? hátul volt egy kb 5cmes ovális kör alakú hely, ahol ösz volt, meg elöl a homlokánál is..
2009. szept. 26. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A tippem az, hogy előfordulhat, hogy neki is festékhiányról van szó. Volt osztálytársam, akinek szinte fehéres szőke folt volt a sötétbarna haja közt, de semmi különös nem volt vele [csak tévedésből szivatták érte, hogy őszül/festeti].


Egyébként egyes fiúk, férfiak korán őszülnek és kopaszodnak, akár már 14-16 éves korukban látszik a homlok-halánték vonalon.

2009. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg festékhiányos.Én is az vagyok,sötétbarna, és majdnem hófehér tincseim vannak.Sokan rám is azt hiszik,hogy melíroztatok:)
2009. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is már 17 évesen voltak ősz tincseim, én se tom mitől, állítólag a sok stressz miatt...
2009. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!