Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami jó duma kéne, mert...

Valami jó duma kéne, mert nagyon leégettek, azóta csak erre tudok gondolni, de muszáj megvédenem magam, csak sajnos én is így gondolom, de akkor se szabad magam gyengének mutatni ötlet?

Figyelt kérdés

Mentünk be a terembe, 2 fiú osztálytársam utána menten én is, az egyik elém jött a másik fiú pedig megállt, bevárt és előre engdett, az a srác aki előre engedett beszólt a haverjának(aki nem engedett előre, mindkettő nagyon menő) hogy "de bunkó vagy a lányokat előre kell engedni"

Erre a srác visszaszólt, hogy milyen lányokat, nincs is melle(rettentően kicsik a mellem, még melltartóra sincs szükségem de komolyan mert egyszerűen nem nőttek meg)és hogy a lányoknak van melle, szóval csak őket kell előre engedni. Az egész osztály hallotta a lányok röhögtek(nincs sok pénzünk, nem vagyok "cicababa, aki zara meg stb cuccokba jár, ők igen) mindenki röhögött rajtam a tanár is hallotta ő nem szólt semmit. Egész órán a könnyem nyeltem, a sírás kerültgetett, hazajöttem és kb 1 óráig ezen sírtam. Rettentően kellemetlen volt, nem tudtam semmit sem szólni, egész órán kellemetlenül éreztem magam- 19 éves lány vagyok


2013. ápr. 26. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, beszólhatsz nekik de a helyzet nemhiszem, hogy változna. Ne törődj velük. Hanyadisok vagy 19 évesen? Mert ha utolsó éves, akkor sz*rd le őket! Aki csak a melled alapján ítélkezik és szeret, ott már baj van.

Ne is törődj velük.

2013. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 acelsziv ***** válasza:

"Ennyire meleg lennél, hogy nem ismersz fel egy lányt?"

"Azt, hogy te még szűz vagy, nem máson kell leverni"

Ha hőbörög: nem vagyok...

"Pedig ekkora bunkóságot csak egy ilyen frusztráció vált ki, szüzike"


Mellesleg mi az, hogy menő? Az, hogy két bunkó paréj játssza az agyát? Visszakapják ők az élettől, ne aggódj

2013. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az a legjobb megoldás ha nem törődsz velük. Már rajtam is röhögtek egypárszor, és tudom milyen érzés. Én úgy tudtam magam túltenni, hogy rájöttem, hogy az ő véleményükre nem adok, csak azéra, aki igazán fontos számomra pl: család, barátok.

Mindenkinek más a mellmérete. Egy nő, nem attól nő, hogy nagy a melle. Ez mindenkinél más hogy kinek mekkora. Ez éppugyanolyan, mint h valaki nagyon pattanásos típus, valaki meg nem. Mindenki más.

18/l

2013. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Huuu nagyon köszönöm. Az a meleges duma jól hangzik nagyon:)

És ha valaki az alakodra szól be, hogy dagadt vagy vagy na mi van nem férsz el? akkor ezekre mit lehet vissza válaszolni?

És ha a többi csaj röhög és órán csúfolódnak, hogy így meg úgy akkor mi a megoldás.

Tudom, hogy ez már a gyerekes-ovis szint de sajnos nálunk ez megy, és ha hagyom magam akkor elveszik a cuccaim, stb és órán csak dobálnak, már félek néha bejárni.

2013. ápr. 27. 09:33
 5/7 acelsziv ***** válasza:

Ennél a pontnál kellene, hogy írj magadról. Tehát testre nagyobb vagy, csak a melled kicsi?

És miket szólnak be?

2013. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy próbálsz segíteni.

165cm és 58kg vagyok, átlagos de a hasam nagyon lapos, így mellem sincs, szóval felsőtest semmi, de a combom nagyon nagy. Kb olyan, mintha ott lenne minden hús, zsír meg izom,ezt a testfelépítést én sem értem.

Hát igazából olyat hogy mi van sonka, huu de finom lenne a combodból egy darab, jó fűszeresen, meg hogy na nem lehet kapni sonkát, na vajon miért, mert rajta van. És akkor a többi csaj röhög rajta, mert a srácok neki imponálnak. Meg olyat, hogy huu de ciki nagyobb a mellem mint neki. (ezt a srác mondja rám) De nagyon nagyon rossz.

2013. ápr. 27. 20:27
 7/7 acelsziv ***** válasza:

ez a "nagyobb a mellen, mint neked" - "Haver ez inkább neked szégyen" "Szóval szövőnő leszel? Szőni még nem tudsz, de a csöcsöd már nő"

A combra, fenékre pedig egyrészt sok gyaloglást, kerékpározást javasolnék neked. Gyaloglás pl erdőben minden szempontból jót tesz. Nézz utána, van -e túracsoport a suliban.

Ha meg cikiznek a feneked és a combod miatt: "Haver! Egy: legalább nem szúrja szét a seggcsontom a pasim combját, ha az ölébe ülök és kettő: Ha végigsimít a combomon nem megy tele szálkával a keze."

Vagy a cukkolnak, hogy vastag a combod: " De legalább nem nézek úgy ki, mint egy gázlómadár" (tudod: hosszú vékony lábak :D )

2013. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!