Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 évesen levehetik egy...

Apollo93 kérdése:

15 évesen levehetik egy anyajegyem ha elis megyek bőrgyógyászhoz? Ha mennék mit kéne vinni oda?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
levehetik, elmész bőrgyógyászhoz, és ha gond van az anyajeggyel, akkor ő beutal a bőrsebészetre és ott szedik le. az egész nem több, mint fél óra. nem tudom, mire érted, hogy mit kellene vinned?
2009. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ilyen személyi meg ezekre a dolgokra gondoltam...
2009. szept. 26. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vinned kell a személyidet, meg a taj kártyádat. Meg valamelyik szülődet. Ők írhatják alá törvényes képviselődként azt a papírt, ami tájékoztatja őket az esetleges kockázatokról, és ezen egyeznek bele a beavatkozásba. Ez kötelező "futam", bármilyen kicsi, rövid ideig tartó műtétről van szó, többnyire ténylg puszta formaság, de törvény írja elő.
2009. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!