Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátnőm depresszíós hogyan...

A barátnőm depresszíós hogyan tudok neki segíteni? (nagyon fontos! )

Figyelt kérdés
Pár hónapja teljesen más lett eddig egy vidám, vicces, pörgős lány volt most már teljesen más. Egyszer ott aludtam és amíg ő fürdött megtaláltam a naplóját olyanokat írt bele hogy meg akar hallni stb.... Volt egy családi veszekedésük másnap egy H betű volt a kezébe vésve... Szerintem ez azért van mert volt egy fiú akibe nagyon bele szeretett de nem lehetett semmi, de mostanában ha minden igaz megint tetszik neki egy fiú fr a fiúnak én tetszem ő azt mondja hogy ez őt nem zavarja de nem tudom hogyan segítsek neki.... Amúgy 14 évesek vagyunk...

2013. máj. 2. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Soha, ismétlem, soha nem olvassuk el a barátnőnk naplóját. Ezzel megsértetted a legnagyobb barát-szabályt.

Meg kell beszélned vele, hogy nem normális, amit csinál, és ha nem változtat önként (megy el pszichológushoz, beszél szüleivel), akkor te fogsz szólni a szüleinek. Ne azt nézd, hogy ő mit akar, hanem azt, hogy mi a jó neki. Egy barátnak tudnia kell a barát akarata ellen tenni, ha az az ő érdekét szolgálja.

2013. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd el pszichológushoz, a sulitokban is biztos van. Tudom, milyen érzés. Volt egy fiú, akibe szerelmes voltam/vagyok, és ö kijelentette, hogy nem érdeklem. Másnap a nevével a kezemben mentem suliba. (és nem ez volt az elsö eset, hogy megvágtam magam) Akkor mondták, hogy elég volt, és azt mondták, menyjek pszichológushoz. Rögtön rávágtam, hogy nem. Tudod, mit csináltak? 3an megfogtak, és elvittek. És utólag hálás vagyok, mert nem tudom, hol lennék, ha nem segítenek... Szólj valakinek, mert baj lehet belöle!!!
2013. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kellett volna a naplóba olvasni de tényleg furcsa volt egy ideje és arra gondoltam hátha oda írt valamit......
2013. máj. 4. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha már megtörtént, akkor segíts neki!!! Segítségre van szüksége, mert ha tényleg igaz ez a H betü a kezében, akkor biztosan nem tudja magát kontrollálni...
2013. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!