Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb.25 kilót dobtam le,4 és...

Kb.25 kilót dobtam le,4 és fél hónap alatt, és kicsit lóg rajtam a bőr, a hasamon nem vészes, de a hátamon rosszabb. van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
Gondolok itt táplálkozásra, vagy mozgásra, stb. - műtét kizárt, ezért nem fekszek kés alá. 32/F
2013. máj. 3. 03:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelet a teljesítményedért, de halkan megjegyzem, hogy ez életveszélyes.

Én ugyanezt a súlyt három év alatt vesztettem el, ezért nem lóg rajtam a burkolat.

A javaslatom egyszerű.. várj.. a szervezetnek sok volt ez a hirtelen nagy súlyveszteség, sokkot kapott..


a szervezeted vészhelyzet üzemmódban dolgozik, vigyázz, hamar visszajön, ha nem diétázol...

a lógó bőr idővel megfeszül normálisra, csak ez a négy hónap baromi gyors..

...mint hozzánemértő azt javaslom, hogy használd ki a nyarat, és rengeteg vitamint tolj magadba, szinte csak gyümölcsöt-zöldséget egyél, és napozz..persze okosan.Sok ásványvizet igyál, ha lehet...

Őszre helyrejön a bőröd.


semmi gyógyszer, és egyéb hókusz-pókusz.

Légy résen, mert a szervezet visszavenné az elvesztettet...főleg ősszel-télen lesz nehéz.

2013. máj. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vaákumos zsírbontó kezelések nagyon jók erre. Én is járok ilyen kezelésre, az úszógumim miatt, de kezeltek pont a tiédhez hasonló problémával küszködő nőt is ezzel a kezeléssel és "visszahúzta" a bőrt.
2013. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, figyelek mit mennyit eszek továbbra is, nem hagyom hogy visszajöjjön, most stabilizálódni látszom így 80 kiló környékén.

Vizet iszom egyfolytában, meg vitamin is van.



A vákumos dolognak utánanézek...

2013. máj. 3. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!