Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha sikerült szépen kivágnom a...

Ha sikerült szépen kivágnom a benőtt kormot, nem maradt ott csak a vadhús. Az elmúlik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 10:04
 1/2 anonim válasza:
Nem. Ugyanez volt nekem is, sebészet :\ Amúgy nem para, érzéstelenítik, hiphopp kész van, utána pár napig fáj kicsit, aztán kötést kell cserélgetni, de miután végleg összeforr nincs vele probléma. De szerintem minnél előbb menj el vele, mert mire kiírnak műtétre az is jó idő lesz.
2013. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kétszer volt szerencsém a vadhúshoz a lábamon...

Az első válaszolóval ellentétben nekem mindig aznap sor került a műtétnek csúfolt beavatkozásokra. Tényleg nem vészes, az egész procedúra legkellemetlenebb része az érzéstelenítő injekció, utána már csak azt fogod érezni hogy matatnak a lábadon de semmi fájdalmat nem fogsz érezni. Az ezt követő napok se vészesek.

2013. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!