Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A köldökpiercingemnél néha...

A köldökpiercingemnél néha egy picit belenyilall, pedig már egy éves lesz? Lent bőv

Figyelt kérdés

Tavaly májusban csináltattam, és nem mondom, hogy nem volt vele semmi probléma (volt rajta egy kis vadhús), de mostanra már bőrpír sincs rajta soha, csak el van picit vékonyodva rajta a bőr.

Néha előfordul, hogy egy picit a környékén belenyilall. Nem hiszem, hogy átszúrta volna a nő a hasfalam vagy ilyesmi XD Csakhát azért mégis fáj :( Ja, amúgy a piercing mellett nem sokkal a szúrás után egy pici piros pontocska jelent meg, ha bármi jelentőséggel bír. :/ Valakinek hasonló panasza volt/van? :/



2013. ápr. 4. 20:54
 1/2 anonim válasza:
Esetleg menj oda vissza ahol szúrattad. Lehet ők tudnak rajta segíteni.
2013. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Néha nekem is szokott lenni,igazából arra ügyelj hogy ne mindig csak az extra kinézet számítson! :) tehát néha pihentetés képpen legyen benne pár nap egy nem lógós stb piercing,hanem pl aminek a végén csak egy gyöngy van! hidd el sokat tesz.Nekem így nincs vele bajom de ez emberfüggő,volt olyan ismerősöm akinek mindig mikor másat rakott bele begyulladt 1 hétig.Bár ha neked ilyesmi nem szokott lenni ezt a pihentetős módszert nagyon javaslom! :) 23l
2013. jún. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!