Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én vagyok a tisztaságmaniás,...

Én vagyok a tisztaságmaniás, vagy tényleg igénytelenség kakilás után nem megmosni a popót?

Figyelt kérdés
Engem kiskoromtól így neveltek, hogy kakálás után megmossuk a hátsónkat, nem komplett zuhanyzás, csak póló feltűr és kádba be :-) Rosszul is érezném magam, ha nem tenném. Mások kitörlik és mennek a dolgukra, hát én ezen kiborultam. Lehet, hogy nem "olyan", de azértb a bacik, meg valami szag, ilyesmi csak marad ott. Olyat is hallottam, hogy. valaki utána így szexelt a párjával.. Pfujj :D
2013. máj. 5. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ha mondjuk suliban van sürgős nagydolgom akk elég macerás lenne popót mosni,ezért praktikusabb a babatörlőkednő
2013. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy csinálja, ahogy tudja és az neki megfelelő. És ne adj' Isten egy hosszú autóút alatt, a koliban, suliban jön rád a nagy dolog, akkor mit csinálsz? Bepánikolsz, hogy nem tudtad makulátlanul tisztára mosni úri hátsódat?
2013. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy forgasd ki a szavaimat, értelemszerűen hosszú úton elég a törlőkendő, koliban meg van zuhanyzó, nem dísznek. Nem provokolációnak szántam a kérdést, hogy le úrizd a hátsóm, csupán kivánsi voltam. Másrészt higiénikusabb is, főleg nyáron, bár leht te szeretsz nyakig kakás lenni parasztkám, gondolom a fürdésről is hasonlóan vélekedsz. :))
2013. máj. 5. 15:13
 4/11 A kérdező kommentje:
*provokációnak
2013. máj. 5. 15:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy! Fordulj orvoshoz.:)
2013. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs veled baj. Én kakilás után szoktam zuhanyozni. De ha mondjuk naponta 3 × kakilok (nagyon sokat eszem) és nem otthon vagyok akkor nem tudom megmosni, és nem fogok minden egyes alkalommal.

Az emberek 90+%-a nem mossa meg kakilás után a popóját. És kb. 60%-uk a kezét sem mossa meg :(

2013. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
69%
Szerintem ez így van rendjén, kakilás után megmosni a popót, természetesen ha lehetőség van rá mindig, vagy pedig a nedves törlőkendő olyan helyen.
2013. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesem, azzal a kommenteddel magadat minősítetted, nem pedig engem. Nem tehetek fel egy ártatlan kérdést? Mi a provokáció abban, ha érdeklődöm, hogy hogy csinálod a popómosást egy autóút alatt. Nos tájékoztatásul közlöm, hogy az én úri felem igencsak el van kényeztetve, bár az utóbbi időben csökkenteni kellett az igényeken, mert igaz, hogy itthon vagyok, de nincs időm mindig megmosni, ha épp nagy wc-ztem, mert örülök, ha nedves wc papírral jó alaposan ki tudom törölni, ugyanis a kislányom eléggé anyás és nem nagyon tűri el, ha nem vagyok a közelében. Őt sem szoktam nyakig sz_rosan hagyni, mielőtt erre gondolsz. Reggel este zuhanyzom.

De egyébként is mi a fenéért mentegetőzöm itt neked?!

Még mindig tartom magamat ahhoz, hogy mindenki úgy csinálja,ahogy neki jó!


Üdv, a parasztkád

2013. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na, úgy látom kissé vérszemet kaptál, mert igenis mentegetőztél, hihi. :D

Az, hogy nincs igényed már a tiszta pópóra, az nem az én saram, ezzel az erővel , csak mert a kislányod anyás, minek törlöd ki, úgyis fürdesz majd este :).. Hosszú autóút alatt nedves törlőkendő, plusz vizes zsepi, aztán ha az úticélban vagyunk akkor lezuhanyzom. Tanítsd csak erre a gyereked is, ezért van ennyi büdös ember :)

2013. máj. 6. 11:18
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre szokták használni a bidét. Nálunk nem nagyon van elterjedve.
2013. jún. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!