Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmondanátok az anyajegyleszed...

Elmondanátok az anyajegyleszedés menetét?

Figyelt kérdés
és hogy ez az egész meddig tart amig eljutok hogy leszedjék? és ha ingyen csináltatom a korházban akkor annak csúnya hege marad?

2013. máj. 7. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Hamar kész van, nem fáj, csak később amikor húzódik a bőr. Ha az arcodon van feltünő helyen, akkor lehet hogy kell utána plasztika, egyébként nem lesz vészes a heg.
2013. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hat nekem a nyakamon volt egy egesz nagy, fogalmam nincs micsinaltak, letakartak, beinjekcioztak, vagtak, nem fajt, nem tartott sokaig. "ingyen" volt, TB-re, van heg utana, de abszolut nem nagy viszont az arcomra nem akarnam.
2013. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és először a korházba kell mennem bőrgyógyászatra aztán meg ha kérem elküld leszedetni? és a leszedésig sok időt kell várni amíg időpontot kapok? na szóval úgy szeretném hogy most elmegyek bőrgyógyászatra és ugy akarnám hogy kb junius-júliusban leszedjék és ha kezdődik az iskola akkor már ne legyen olyan csúnya a heg, mert az arcomon van.
2013. máj. 7. 15:58
 4/5 anonim válasza:
Az én bőrgyógyászom azt mondta, hogy nyáron nem szoktak anyajegyet leszedni. Ilyenkor ugye nem érheti víz a varratot és ez elég macerás tud lenni nyáron, aztán meg ugye a nap is süt, ami nagyon nem tesz jót a sebnek, nem fog szépen begyógyulni. Nekem már 9 anyajegyemet leszedték, ebből kettőt plasztikai sebész csinált, de egyik doki sem ajánlotta, hogy nyáron szedessem le őket.
2013. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jujj...de én nagyon szeretném ha leszednék..:/ akkor majd maximum fizetek érte valahol máshol..:D és az a begyógyulásnál és a kinézetnél számít hogy gyerek vagyok? mert ugye még változik az arcom. és akkor lehet hogy nagyobbak vagy kissebbek lesznek a hegek?
2013. máj. 16. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!