Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrprobléma (? )

Bőrprobléma (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok. A következő problémám van: A felkaromon, és a vállaimon kiütésesek, vagyis nem igazán kiütések, hanem ilyen pattanásszerű valamik vannak, és a bőröm is elég könnyen száraz :( Természetesen minden nap fürdök, most olyan tusfürdőt használok, ami testápolót tartalmaz, és minden nap használok testápolót a száraz bőrömre, de azok a "pattanások" nem akarnak elmúlni :( Nagyon rossz, rettentő csúnya, a legmelegebb időben sem merek felvenni ujjatlan felsőt, mert nem néz ki valami szépen :( Június végére kaptam időpontot bőrgyógyászhoz, de félek hogy addig nem bírom...Van valami házi módszer, amivel ezt meg lehet szüntetni? Kérlek segítsetek! :( Köszönöm

2013. máj. 7. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
magándoki, egyszer rászánod a pénzt és kapsz egy normális diagnosztikát. Van hogy elmész egy esztékás bördokihoz és barkóbáznak hogy mi lehet a bajod, csak azért hogy többször visszajárj.
2013. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszket is???
2013. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem viszket!
2013. máj. 7. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Ok: Az egész bélrendszer krónikus gyulladása, a nyálkahártya részleges

Lepusztulása.

2013. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nekem is ez a bajom, és nem tudom mitől..

kicsit elhíztam a második szülésem után, de a kilók a rohangászás és a zsírmentes kajákkal sem tűnnek el rólam! Először a kajára gyanakodtam...de ilyen ételeket ettem máskor is.

és tuti nem a tusfürdőm, mivel babaszappant használok :)

csak a felkaromon van... de borzasztóan idegesít! nekem sem viszket csak ronda!

2013. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!